5 людей, яких вам необхідно викреслити з свого життя

Подібних людей, на превеликий жаль, досить багато, і від них варто триматися якнайдалі. А все тому що їх негатив має властивість самовідтворюватися і відбиватися на вас.

Від подібних людей слід позбавлятися. Це аж ніяк не жарт – ви просто зобов’язані таким людям сказати «ні»! Викидаючи зі свого життя негатив, ви тим самим звільняєте в ньому місце для чогось хорошого. Ми пропонуємо вам список людей, які заважають вам бути щасливими.

1. Безнадійно ворожа королева скандалів

Деякі люди (включаючи чоловіків) люблять влаштовувати істерики і скандали без жодних очевидних причин. Не йдіть у них на поводу. Не залазьте в чужі скандали і не влаштовуйте власних.

Не відповідайте лайливими словами тим, хто кидається ними в вас. Зберігайте спокій і холоднокровність, витісняючи сморід конфлікту ароматом рішучості.

Чим голосніше кричить ваш опонент, чим сильніше він хоче роздути скандал, тим спокійніше і впевненіше вам потрібно думати і говорити. Не дозволяйте їм зачепити вас за живе.

Станьте для оточуючих прикладом впевненості вищої проби – ігноруйте їх імпульсивність і істерику, станьте втіленням доброти.

Спілкуйтеся і висловлюйте свої думки з позиції миру, любові і найкращих намірів. Ваш голос повинен стати вісником добра – користуйтеся ним, щоб надихати, навчати і сіяти навколо співчуття і розуміння.

А якщо і після цього хтось буде намагатися нав’язати вам свій негатив і непотрібні скандали, просто відверніться від нього і йдіть далі.

2. Завжди і всюди незадоволена вами особистість

Деяким людям просто неможливо догодити – вам не вдасться до них достукатися, що б ви не робили. Просто прийміть цей факт.

Всім нам на нашому життєвому шляху зустрічалися люди, які ставилися до нас без жодної поваги, і взагалі дивилися на нас звисока без жодних на те причин і підстав.

Не витрачайте час, намагаючись змінити їх або заслужити їх схвалення, і вже тим більше – не опускайтеся до ненависті.

Просто забудьте про них і йдіть далі, залишивши справедлива відплата на волю долі і їх карми, адже кожна витрачена на них секунда буде витрачена даремно, а впустивши в своє серце гнів і ненависть, ви лише нашкодите самому собі.

3. Песиміст, який обрізає крила вашим мріям

Досить спілкуватися з тими, хто висміює і поливає брудом ваші мрії.

Ці люди знижують ваш потенціал, повільно, але вірно гасять ваше внутрішнє полум’я водицею своїх їдких коментарів і занижених очікувань. Їм подобається підрізати крила вашим мріям, бо самі вони безкрилі.

Замість того, щоб бути собою, ви перетворитеся на покалічене і понівечене щось, ні на що толком не здатне. В якомусь сенсі вони вкрадуть у вас ваше ж життя.

Зникне межа між їхніми думками і вашими. І придуманий ними невдаха стане … вами.

Пам’ятайте – ваші можливості не визначаються чужими думками. Так що будьте оптимістом, відкиньте чужі думки і обмеженість, і постарайтеся побачити в собі щось куди більше, ніж вони вважають за можливе.

А після – лише від вас залежить, чи зможете Ви втілити ВАШІ мрії в життя. Наш життєвий шлях не визначений, і 99% наших досягнень починається з щоденної кропіткої роботи над ними.

4. Маніпулятор

Бережіться маніпуляторів, любителів продавлювати свої думки і взагалі всіх, хто намагається за допомогою свого негативу управляти вашими думками.

Але насправді розпізнати їх досить просто – якщо подивитися на них з боку, можна зрозуміти, що найчастіше вони надто вже зациклені на собі.

Іншими словами, люди навколо них (і ви в тому числі) є частиною їхнього життя лише в тій мірі, в якій їх можна використовувати для отримання особистої вигоди.

Їх власні почуття, потреби і бажання для них завжди будуть важливіше всього іншого.

Вони вимагатимуть від вас зі шкіри геть вилізти, щоб допомогти їм з усіма проблемами, але якщо, боронь Боже, допомога знадобиться ВАМ – швидше за все, вони виявляться «занадто зайняті», або і зовсім відмовлять прямим текстом.

Примітка: Деякі люди готові сказати і зробити все що завгодно – абсолютно все, що завгодно – аби змусити інших робити те, що їм потрібно.

Ви не повинні вважати подібну поведінку нормальним або допустимим. Коли хтось намагається змусити вас щось зробити, погляньте на нього і скажіть: «притримає коней!

Якщо у тебе манія величі, так це твої проблеми, а не мої! »Ну а якщо він і після цього буде гнути свою лінію – ви вже знаєте, що робити. Так-так, не вступайте в конфлікт, просто підіть.

5. Впертюх, який вважає, що ви повинні бути кимось іншим

В кінцевому підсумку завжди виходить так, що краще вже нехай вас ненавидять за те, ким ви є, чим поважають за те, ким ви не є.

Єдині відносини з іншими людьми, які вам будуть корисні – ті, які роблять вас краще, не намагаючись перетворити вас в іншу людину, але і не заважають вам стати іншою людиною, якщо ви переросли себе нинішнього.

На жаль, часто члени сім’ї і старі друзі просто не бачать, наскільки ви змінилися і виросли за минулі роки.

А ще у них є схильність навішувати на вас ярлики, засновані на тій людині, якою ви були колись – і це найнебезпечніше.

З подібними твердженнями дуже просто погодитися, адже ви і самі пам’ятаєте, що колись вони були правдою. Ну, там, наприклад, «Ваня завжди витає в хмарах» або «Лена хороша дівчинка, але їй так не вистачає концентрації».

Але на ділі по-справжньому знати, що відбувається у вашій голові, можете лише ви самі. Ті, хто вас погано знають, часом можуть прийняти вас за зовсім іншу людину – як, втім, і ті, що вважають, що знають вас добре – але ви-то знаєте, хто ви насправді.

Лише тоді, коли ви почнете ігнорувати їх думки і вирішите бути тим, хто ви насправді, а не тим, ким вони хочуть вас бачити, ви відкриєте себе для справжнього кохання, щастя і успіху.

Не потрібно добровільно надягати на себе маску. Не варто прикидатися кимось іншим.

Так, ви не владні над тим, що про вас думають інші люди, але ось що робити з їх думками, вирішувати лише вам. Нехай роблять з ними, що хочуть, ви не зобов’язані на них хоч якось реагувати.

Не підлаштовуватися під когось лише для того, щоб зробити йому приємно. Нехай люди люблять вас такими, якими ви є, а не такими, якими вони хочуть вас бачити.

А якщо вони цього робити не хочуть … що ж, це їх вибір, і вони завжди можуть піти. Шкоди від них вам не буде в будь-якому випадку – адже проблема не в вас, а в їх сприйнятті.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!