5 питань, які кожна розумна жінка повинна задавати собі якомога частіше

Забудьте про гороскопи, прогнози і довгі розмови з подругами: справжні відповіді на важливі життєві питання набагато легше знайти, ніж вам здається. Насправді вони вже всередині вас.

Коли ви шукайте відповіді на питання про особисте життя, роботу або важливе рішення, все розумні жінки повинні задати собі ці 5 простих питань – і робити це якомога частіше:

1. Хто я?

Ні, це не урок філософії, але дійсно, коли ви в останній раз сідали і думали про те, хто ви? Не ким ви були, не якою ви хочете себе бачити, не якою бачать вас інші, а хто ви тут і зараз? Та, яка ви з собою 24 години на добу 365 днів у році.

Щоб краще себе зрозуміти, можна почати вести щось на зразок щоденника. Чим краще ви будете знати, хто ви, тим краще буде ваша захисна реакція, тим краще ви будете розуміти, що і хто вам підходить, а що і хто – ні.

2. Мої вчинки відображають те, хто я?

Як казав Ганді, «щастя – це коли те, що ви думаєте, говорите і робите – в гармонії». Це просте твердження може викликати складні почуття у тих, хто не відчуває такої гармонії у своєму житті.

Реальність в тому, що багато хто з нас скуті громадською думкою, ідуть більше за звичкою, ніж дійсно усвідомлено. Можливо тому ми і не відчуваємо себе в гармонії в своїх відносинах, на роботі, в дружбі, в суспільстві.

Коли ви змушуєте себе говорити «так» замість «ні», рухомі страхом, продовжуючи робити те, що відчуваєте неправильним або змушуючи себе посміхатися з ввічливості, коли відчуваєте образу, ви зраджуєте себе і даєте іншим людям неправильне уявлення про те, хто ви, що ви думаєте і які ваші цінності і кордони.

3. Що я дійсно хочу від цього?

Питання, яке можна задавати собі фактично перед кожним рішенням. Думайте про свою мотивацію. Думайте, що ви хочете від цього отримати. Дійсно, для себе. Думайте, що насправді могли б зробити краще замість цього.

4. Який в цьому сенс?

Особливо часто це пов’язано з нашими жіночими емоціями. Влаштовувати зайвий скандал, переживати про щось, накручувати себе – який у цьому сенс? Побережіть нерви.

5. Чому я не можу?

Знаєте, як це – сидіти поруч з друзями або колегами, які домоглися того, про що мрієте ви, які вже завели сім’ю, дітей. І ви виразніше чуєте, як цокає ваш внутрішній годинник, і внутрішній голос запитує: «А чому я не можу все це?».

Але якщо трохи змінити акцент зі слова «я» – щоб не просто звинувачувати себе, а задуматися, чому ви не можете це зробити. Така відповідь краще допоможе знайти рішення, а не просто відчувати себе невдахою.

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!