6 способів, як створити хорошу карму

6 способів, як створити хорошу карму

«Як люди ставляться до вас – це їх карма, а те, як ви реагуєте – ваша» .- Вейн Дайер

Карма, простими словами, це «що посієш, те й пожнеш». Якщо ви віддаєте хорошу енергію, то вона до вас повністю повертається, те ж саме стосується і негативної енергії. Багато людей живуть на автопілоті, не звертаючи уваги на те, що їх думки впливають на реальність. Хвилювання в сьогоднішньому світі більшою мірою пов’язані з думками людей. Війни, бійки, заяви та загальне нещастя починаються з думки, що переходить в дію.
Щоб протистояти цій негативній енергії ми можемо спільно створювати позитивну карму, щоб хороші речі і люди з’являлися в нашому житті, і потік коливальної енергії поширився на всю планету. Створювати хорошу карму так само просто, як і намагатися бути хорошою людиною. Якщо ця ідея все одно здається неясною, то пам’ятайте про наступні поради, які напрямляють позитивну карму в ваше життя.

6 способів, як створити хорошу карму:

Говоріть правду

Кожен раз, коли ви говорите неправду, навіть якщо вона незначна, ви прирікаєте себе на обман і приховані наміри з боку інших людей. Інші не будуть вам багато довіряти, якщо одного разу вони викрили вас у брехні. Старий вираз «чесність – найкраща політика» актуально і до цього дня. Коли ви говорите правду, ви залучаєте в ваш світ чесних і заслуговуючих на довіру людей. Крім того, ви себе краще почуваєте, усвідомлюючи, що ви живете по-справжньому без необхідності покривати брехню. Брехня виснажує, в кінцевому рахунку, тому з самого початку розумніше говорити правду.

Живіть з метою

Чим би ви не займалися в житті, робіть це грунтовно і з чіткими намірами. Не бійтеся переслідувати ваші цілі і допомагайте іншим у самореалізації. Докладайте всіх можливих зусиль і покажіть світу ваше справжнє я. Всесвіт пошле вам людей і досвід, відповідних вашій енергії.

Допомагайте людям

Допомагаючи людям, ви купуєте хорошу карму, тому що інші, найбільш ймовірно, допоможуть вам в разі необхідності. Життя, прожите заради інших, не витрачене даремно. Використовуйте ваші унікальні таланти і якості, щоб допомогти іншим в метушні життя. Вони оцінять вашу допомогу, і ви залишите слід в їх житті. Не кажучи вже про те, що допомагаючи іншим, ви допомагаєте собі. Якщо ви відчуваєте себе спустошеним і загубленим, то просто запропонуйте вашу допомогу іншій людині. Всім нам потрібна мета в житті, і допомагати іншим – це частина мети.

Медитуйте

Коли все валиться, просто пориньте в себе і заспокойте свій розум. Зверніть увагу на ваші думки і переконайтеся, що вони залишаються позитивними. Якщо ви на межі, то ви більш схильні залучати погану енергію, тому що ви не очистили простір у вашій голові і серці для проходження енергії Всесвіту. Дуже важливо встановити зв’язок з вашим вищим я і звільнити голову, щоб ви могли висунути вперед найкраще в вас і випромінювати позитивну енергію.

Проявляйте співчуття і доброту

Якщо ви хочете співчуття і доброти від інших, ви повинні це ж давати іншим. Життя складається з циклів, коли ви даєте і отримуєте. Чим більше ви даєте, тим більше отримуєте. Щодня нам доводиться боротися у важких битвах, але не забувайте проявляти доброту і співчуття. Постарайтеся допомогти людям навколо з усією добротою. Доброти багато не буває.

Не упускайте з уваги загальну картину

Хоча життя може здаватися низкою безконтрольних і жорстких подій, не обмежуйтеся ілюзіями і нагадуйте собі, навіщо ви прийшли в це життя. Ми всі прийшли сюди, щоб вилікувати нашу минулу карму і стати кращою версією себе. Пам’ятайте про це кожен день, коли прокидаєтеся. Ваші думки та дії являють людину, яка хоче хороших чи поганих речей і подій? Пам’ятайте, що ви прийшли зі світу чистої любові, і будьте втіленням цієї енергії. Таким чином ви зможете залучити позитивні події і людей у ​​ваше життя.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!