8 відмінностей між справжніми і фальшивими людьми. Якщо помітите №3 – стережіться!

8 відмінностей між справжніми і фальшивими людьми. Якщо помітите №3 – стережіться!

Чи траплялося зустрічати людину, з якою у вас встановлювався резонанс мало не з першого погляду – настільки милим і приємним вона вам спочатку здавалася? Одна її присутність робило вас більш впевненими в собі, викликало цілу гаму світлих почуттів.

Однак незабаром ви почали підозрювати, що тут щось не те. І що за приємною маскою вона приховує зовсім інші наміри. Іншими словами, ви зрозуміли, що насправді ця людина зовсім не така, якою здавалася вам спочатку.

На жаль, це відбувається дуже часто. Як одного разу сказав про це великий Вільям Шекспір, «що можна посміхатися, посміхатися, і бути лиходієм». У нашому світі повнісінько людей, які зовні здаються дуже милими, але насправді фальшиві наскрізь. Вони як валіза з подвійним дном.

Такі люди майстерно вміють приховувати від оточуючих справжні негативні прагнення. На те, щоб докопатися до їх істинної особистості, часто йде купа часу, але як тільки ви це зробите, вам захочеться втекти від них якнайдалі.

На щастя, є чіткі ознаки, які дозволяють провести розділяючу межу між щирими людьми і фальшивками. Ось лише деякі з них:

1. Справжня людина дивиться на вас, як на рівну, фальшива ж завжди поглядає зверхньо.

Справжній чоловік завжди буде піклуватися і турбуватися про членів своєї родини і тих, хто їм дуже близький і дорогий. Вони ніколи не стануть принижувати родичів і друзів, або виставляти їх в негативному світлі. Ніколи.

З іншого боку, якщо доброта і вірність людини – це лише ширма, така людина часто поливає друзів брудом за їх спиною. Щоб краще бачити на їхньому тлі, фальшиві люди перебільшують їх помилки або недоліки, що говорить про глибинну і вельми сильну невпевненість в собі.

2. Справжня людина тихо робить свою справу, фальшива ж пускає пил в очі.

Справжні люди завжди чинять так, як їм хочеться, і якщо вони не шкодять цим іншим, їм все одно, як оточуючі сприймуть їх дії.Фальшиві ж люди гонорові, і якщо роблять щось, то лише з наміром когось вразити.

3. Справжня людина говорить все в обличчя, фальшива ж розпускає чутки за вашою спиною.

Справжні люди прямолінійні, і якщо вони щось про вас думають, то висловлять вам це в обличчя. Завжди пам’ятайте про те, що якщо хтось любить розповісти вам свіжі плітки про когось, то, швидше за все, він або вона розпускає плітки і про вас.

4. Справжня людина скромна, фальшива ж любить хвалитися.

Справжні люди не відчувають гострого бажання довести свою значимість оточуючим, і тому рідко заговорюють першими про себе та свої досягнення.

Фальшиві люди, що показують навколишньому світу штучну сторону своєї особистості, люблять похвалитися своїми досягненнями (причому зовсім не обов’язково реальними).

5. Справжні люди по-справжньому цікавляться тим, чим вони займаються, фальшиві ж готові на все заради визнання.

Справжні люди не мріють добитися слави за всяку ціну. Їм подобається те, чим вони займаються. І якщо це заняття принесе їм ще й славу – що ж, це приємний бонус.

Фальшиві особистості живуть заради слави і визнання, і готові заради їх досягнення йти по головах.

6. Справжні люди вважають за краще вчинки, ніж гучні слова, а фальшиві – навпаки.

Щирі люди вірять в те, що чогось домогтися можна лише наполегливо над цим працюючи, і тому їх справи завжди говорять набагато голосніше слів.

З іншого боку, фальшиві люди рідко здатні на справжні зусилля, зате здатні годинами розливатися солов’єм, щоб створити про себе приємне враження.

7. Справжні люди чесні, фальшиві ж брешуть навіть тоді, коли це не потрібно.

Справжні люди не люблять брехню – їх критика, компліменти і думки завжди чесні. Люди ж з фальшивим обличчя заливають тих, в чию довіру хочуть втертися, справжніми потоками нудотно-солодких лестощів.

8. Справжні люди нададуть вам підтримку, фальшиві ж кинуть при першій можливості.

Справжні люди завжди надають своїм друзям всю можливу підтримку, якщо ті її потребують. Фальшиві люди поводяться зовсім інакше. Вони допоможуть вам лише в тому випадку, якщо зможуть з цього щось мати, і кинуть вас при першому ж натяку на небезпеку.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!