9 фраз, які поставлять на місце навіть найбільш зарозумілу людину

9 фраз, які поставлять на місце навіть найбільш зарозумілу людину

Ви їх обов’язково впізнаєте, коли побачите. Ці пихаті люди з зарозумілим ставленням до оточуючих можуть легко зіпсувати ваш день, якщо, звичайно, ви не озброєні однією або більше з цих 9 відповідей.

Зарозуміла людина чомусь впевнена, що вона в чомусь перевершує вас, хоча, насправді, ми всі рівні люди, і різниця між нами зовсім незначна. Те як ви реагуєте на цих людей, коли стикаєтесь з ними, може вплинути на ваш настрій. Ваша відповідь зарозумілій людині є віддзеркаленням вашої порядності, вашої здатності постояти за себе.

9 фраз, які поставлять на місце зарозумілого людини

Зарозумілі люди мають загальні риси характеру з людьми, страждаючими нарцистичним розладом особистості у відповідності з діагностичним і статистичними керівництвом по психічних розладах 4-го видання, яке використовується для діагностики психологічних проблем:

– Вважають, що вони є особливими і унікальними, тому їх можуть зрозуміти лише люди, які мають спеціальний або високий статус, з якими вони тільки і повинні спілкуватися.

– Вимагають надмірного захоплення своєю особистістю.

– Перебувають у необгрунтованій впевненості в тому, що все повинно траплятися саме так як вони бажають.

– Здійснюють міжособистісну експлуатацію, тобто використовують інших для досягнення своїх власних цілей.

– Їм не вистачає емпатії: тобто вони не здатні розпізнавати або ідентифікувати почуття і потреби інших людей.

– Демонструють зарозумілість своєю зарозумілою поведінкою або відношенням.

1. – Що змушує вас так думати?

Ця фраза призначена допомогти зарозумілій людині зрозуміти, що вона знаходиться в полоні стереотипів, що вона просто все узагальнює, в результаті чого вона перестане говорити подібним чином. Ми сподіваємося, що такі люди зможуть усвідомити, що вони говорять погані речі. І після того, як на це вкажуть їм, вони перестануть висловлювати такі думки.

2. – Ой-ой-ой!

Якщо вони зачіпають чиїсь почуття, будь вони ваші або чужі, називайте це так, як ви це бачите. Йдеться про образливі вислови, які використовуються зарозумілою людиною. І ці слова допоможууть їм усвідомити ту шкоду, яку вони завдають.

3. – Ви знаєте, моя мама теж …

Зарозуміла людина з великою ймовірністю виділяє групи людей за расовою ознакою, орієнтацію, отриманої освіті і т.д., що дозволяє їй висловити свої негативні стереотипи. Вся справа в тому, що принижуючи інших, зарозуміла людина намагається підняти себе в порівнянні з ними.

Ви можете швидко зупинити негативні розмови, натякнувши на те, що один з ваших близьких людей також входить в ту групу, яку намагається висміяти зарозумілий чоловік. Таким чином ви дасте їй зрозуміти, що такі пересуди образливі для вас особисто і ви не збираєтеся миритися з несправедливим лихослів’ям. Швидше за все, після цього грубіян вибачитися, що стане для нього найкращим виходом із ситуації.

4. – Чи знаєте ви, що є й інші точки зору?

Ви і всі інші мають право на власну думку. Але зарозумілі люди повинні розуміти, що їх негативні коментарі не повинні стосуватися інших людей.

5. – Скажіть мені ще раз, чим ви кращі за нього?

Зарозумілі люди вважають себе кращими за інших. Тому попросіть їх пояснити, чому ми повинні до цих інших людей ставитися по-іншому. На це вони можуть дати досить цікаві відповіді, але, швидше за все, почнуть просто звиватися. І ви поставите їх в зовсім незручне становище, якщо скажете, що вони не вищі інших людей.

6. – Я був би вдячний, якби це були останні слова, які ви сказали на цю тему.

Закінчіть цю балаканину зарозумілої людини так само грубо, як вона її почала сама. Ця фраза дозволить покласти край її лихослів’ю. Але, знову ж таки, гордовита людина, звик чути тільки себе. Тому вам доведеться це сказати найбільш зрозумілим для неї чином.

7. – Замовкніть вже, нарешті.

Найпростіший спосіб закінчити розмову з зарозумілою людиною – це просто піти. І найкраще, якщо наостанок ви скажете якусь досить різку фразу, яка змусить її задуматися. Але цілком можливо, що у вас не вийде вплинути на нахабну людину навіть таким чином. Вони про себе занадто високої думки, незважаючи на всі докази їх підлості.

8. – Я впевнений, ви не хотіли, щоб це прозвучало так зарозуміло, так?

Ця фраза містить в собі добрі наміри, навіть якщо ви зовсім не впевнені, що людина налаштована таким чином. Це формулювання фактично дає шанс зарозумілій людині виправитися, так як вона зможе відповісти, що насправді не хотіла здатися грубою. Так само вона дасть зрозуміти, що ви відмовляєтеся підтримувати її гру по приниженню інших.

9. – Ви розумієте, як зарозуміло ви виглядаєте, коли говорите такі речі?

Вкажіть їм на їх зверхню поведінку і дайте зрозуміти, що ви знаходите її абсолютно неприйнятною. Психологи, які спеціалізуються на вивченні характеру, кажуть, що скромні люди абсолютно не зайняті собою, а ось зарозумілі люди мають завищену думку про себе. Для представників суспільства, що володіють таким характером, також властиві маніпуляційні дії по відношенню до інших людей.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!