Багато поколінь використовували цей ритуал, щоб здійснити свої мрії

Багато поколінь використовували цей ритуал, щоб здійснити свої мрії

Ви можете називати це самопрограмуванням, силою підсвідомості або списати все на звичайний збіг, але вже через місяць загадане мною втілилося в життя, завдяки цьому ритуалу.

Вам будуть потрібні тільки голка з довгою ниткою, особиста річ з гардеробу і величезні бажання і віра.

Починається ритуал з вимови вголос свого бажання і одночасного з цим протягування нитки в голку. Говоріть чітко і конкретно. Потім робіть стібок у Вашій речі. Місце не має значення. На наступний день потрібно зробити ще один стібок поверх першого. І так продовжуєте кожен день. Стежки повинні бути рівними і однаковими один на одному, інакше Ваше бажання здійсниться не так швидко і легко як хотілося б.

Загальна тривалість ритуалу займає сорок днів.
В останній день, робіть стібок і проговоріть бажання, звертаючись до чотирьох сторін світу. Скажете чотири рази і зав’язуйте вузлик на нитці. При правильному здійсненні ритуалу, Ваше бажання почне виконуватися через сорок днів.

Якщо Ви зіткнулися з тим, що в процесі ритуалу нитка закінчилася і її не вистачить на всі стежки, то краще припинити. Швидше за все Вам потрібно ще трохи почекати, що Ваше бажання точно виповнилося пізніше. Через три місяці зробіть ще одну спробу.

Багато поколінь використовували цей ритуал, щоб здійснити свої мрії. Тому діліться з близькими і друзями, щоб і їх бажання виконувалися!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!