Будь-які довгострокові зобов’язання вимагають, в першу чергу, глибокої довіри. І воно повинно бути взаємним – обов’язково.

На жаль, не всі люди здатні на це. Причин може бути безліч, але суті це не міняє – вони ніколи не зможуть бути по-справжньому віддані вам. Таким людям ніколи не можна довіряти цілком і повністю.

Тому, будьте обережні і уважні під час спілкування з людьми, які мають такі 5 рис.

1. Коли чарівності – занадто багато

Якщо людина здається аж надто милою – це завжди насторожує. І, знаєте, передчуття практично ніколи не обманюють. У такій поведінці завжди криється підступ, і рано чи пізно все таємне стане явним.

Будьте обережні, коли хтось постійно засипає вас компліментами і похвалами (хоча це приємно, з цим важко не погодитися), але практично нічого не розповідає про себе. Ви все одно дізнаєтесь правду, але краще все ж підстрахуватися. Тому що на той час ця людина вже встигне нашкодити і заподіяти вам біль.

2. Відсутність навіть натяку на емпатію

Було б наївним очікувати, що люди, схильні до зради, будуть щиро комусь співчувати або співпереживати. У них просто немає такої «функції» в мозку.

Справа в тому, що якщо у людини присутня хоч крапля емпатії – вона не буде навмисно робити вчинки, які можуть поранити або заподіяти біль іншим. Вони відчувають вас, а значить – дбають про те, щоб не образити і не принизити. Саме ця здатність до співпереживання ні за що не дозволить їм скористатися вашою довірою, щоб потім завдати болю.

3. Нарцисизм

Цей тип людей щиро впевнений, що все у Всесвіті крутиться навколо них – «чудових і неповторних». Вони милуються собою. Обожнюють і плекають. Природно, при такій всепоглинаючій любові до себе – місця для когось іншого просто не залишається.

Нарциси ніколи не визнають своїх помилок. І навіть якщо викрити їх і «приперти до стінки» – повернуть все так, що винуватими залишитеся ви, а не вони. Такі люди будуть звинувачувати вас абсолютно в усьому. Навіть в тому, що примусили їх прийняти невірне рішення або зробити неправильний вибір.

Для них зрадити когось – як води попити. Адже найголовніше для нарциса – це його величезне Его. Тому почуття і емоції інших людей його взагалі не цікавлять.

4. Не вміють зберігати секрети

Якщо хтось вкрадливим і довірчим голосом розповідає вам про когось і просить нікому не розповідати – це погана ознака. Не обов’язково мати глибоку інтуїцію, щоб припустити, що така людина точно так само комусь розповідає про вас. І … «просить зберігати секрет».

Для них слова – не більше, ніж гра. Вони не поважають право іншої людини на конфіденційність, і розповісти всьому світу про чиїсь секрети вважають не тільки нормальним, а навіть забавним.

Для того, щоб бути в центрі уваги і заробити дешеву популярність – такі люди підуть на все. Не сумнівайтеся. Тому і розповідають всім направо і наліво особисту інформацію, не відчуваючи жодних докорів сумління.

А той факт, що при цьому завдають комусь біль або ламають життя – їх зовсім не турбує.

5. Розгойдуються, немов маятник

Ці люди постійно кидаються з однієї крайності в іншу, коли мова заходить про дійсно важливі і визначальні речі. Така їхня природа: вони нерішучі і непостійні. І якщо перші просто губляться і бентежаться, коли слід прийняти якесь рішення (наприклад, вибрати одне з двох), то у других – вічно сім п’ятниць на тиждень.

Зрозуміти, як вони ставляться до чогось або когось – неможливо. Тому, що сьогодні вони – лояльні і толерантні, а завтра – ненавидять і ображають.

Вірити цьому типу людей не варто, а категорично протипоказано. Гарантій, що вони не змінять свою думку на протилежну, залишивши вас в дурнях – ніяких. Тому просто намагайтеся триматися від них подалі.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!