Для тих, хто опинився в складній ситуації

Для тих, хто опинився в складній ситуації

Випробування, через які ви зараз проходите, здаються нескінченними, а біль ваша – немов зіпсована платівка із записаними на ній емоційними спогадами, які доводиться прокручувати знову і знову. Ви пройшли через біль і страждання, але все ж ви посміхаєтеся.

Ви посміхаєтеся, тому що не хочете, щоб весь світ знав, що людина, яка завжди справляється з будь-якими проблемами, тепер щосили намагається вистояти. Ви посміхаєтеся, щоб перемотати вперед свій стан безпорадності.

Ви посміхаєтеся, щоб нагадати собі, що все буде в порядку, і рано чи пізно так воно і буде.

Але за закритими дверима на вас шкода дивитися, настільки важку емоційну ношу вам постійно доводиться нести на собі.

Але прийде ваш день. День, коли ви знайдете душевний спокій, і щасливим вас будуть робити найпростіші речі на світі. День, коли ви з легкістю зможете обернутися назад, не зронивши при цьому ні сльози, і посміхнутися без краплі жалю.

Настане час, коли ви будете найщасливішим за все своє життя, усвідомлюючи, через що вам довелося пройти і як вдалося вижити.

Боротьба – це благословення. Біль, печаль, образа і втрата змушують вас працювати старанніше і ставати краще. А ще це може викликати у вас величезне бажання захистити оточуючих від пережитого вами болю і допомогти їм.

Прокинувшись, ви станете зовсім іншою людиною. І ви будете пишатися тим, що почали вірити в себе.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!