До всіх жінок, які втратили надію…

Під час чорних смуг життя ми всі потребуємо підтримки, теплого слова, розради, потребуємо пояснення, що все мине, що скоро над нами засяє сонечко.

Ми  ділимося з вами порадами психолога і його точкою зору на цю життєву ситуацію.

Складні життєві ситуації, в які ми потрапляємо, посилюються ще і тим, що немає кому сказати правильні слова саме тоді, коли це необхідно нам найбільше. Де черпати сили для того, щоб прожити новий день? Хто може стати стимулом для втомленої і зневіреної людини? Психолог написала це для всіх жінок.

Лист психолога жінкам, які вважають, що у них немає сил

Жінко, не втрачай надії і не впадай у відчай!

Душевний спокій, рівновага, гарний настрій, радість і світло, що наповнюють твоє серце, повернуться знову. Так, ти сьогодні в сум’ятті. Тобі здається, що ти розлітаєшся на друзки, які неможливо буде зібрати. Але все рано чи пізно закінчується. І цей сумний період у твоєму житті підійде до кінця. А на зміну йому прийде щастя і спокій.

Це лише розділ історії, яку ти сама пишеш. І, коли вона закінчиться, історія триватиме. Неможливо описати словами, які почуття тебе переповнюють в ці дні. Здається, що ти втратила контроль над своїм життям. Все летить шкереберть. Але так тривати весь час не може. Адже ніщо не вічне — ні погане, ні добре.

Якщо ти готова прийняти поразку, пам’ятай: ти народжена не для цього. Ти прийшла в цей світ, щоб розкрити себе, реалізувати всі свої можливості, як би важко це не було.

Я знаю, що з тобою сталася погана подія. І тепер у тебе опустилися руки. Але ти помиляєшся.

Зруйновані стосунки, розбите серце, нездійснені надії і мрії. Ти вже пройшла через все це. Як і багато інших жінок. Повір, майже кожній доводилося збирати своє серце по шматочках. Майже кожній довелося побувати в стосунках без взаємності.

Жахливо замість любові і поваги отримувати порожнечу і самотність. Боляче, коли ти так близько до мети, але в один момент твої плани руйнуються. І ти починаєш звинувачувати себе у власній слабкості й непотрібності. Ти звалюєш на свої плечі непосильний тягар звинувачень і докорів.

Але навіщо про це стільки думати?

Ти не повинна дозволяти своїм деструктивним думкам ставити тебе на коліна. Якщо нема кому допомогти — у тебе один вихід. Допомогти собі самій.

Згадай про те добре, що є в тобі. Згадай про близьких людей, які люблять тебе, незважаючи ні на що.

Життя сьогодні не закінчується. Так, воно деколи важке, несправедливе і жорстоке. Але це буде не завжди. Світ навколо нас стрімко змінюється, і ми змінюємося разом з ним. Але тільки зовні.

Знаєш, що залишається незмінним? Наш внутрішній світ. Наша сутність завжди буде такою ж. І все з часом повернеться на свої місця. Тоді ти станеш знову собою.

Згадай, якою ти була в дитинстві. Ця людинка усередині тебе нікуди не зникла. Ти просто виросла і тепер дивишся на світ очима дорослої людини. І можеш тепер бачити багато поганого.

Зазирни у свою душу і відшукай там надію. Ту, яка живила тебе в дитинстві. Вір і не бійся іноді бути слабкою.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!