Дочка сказала, що не хоче вчитися, й шукатиме багатого чоловіка. Кого я виростив?

Моїй дочці виповнилося 16 років у червні минулого року. І з цього часу її наче підмінили. Завжди чуйна, слухняна та розумна дівчинка перетворилася на дівчину, яка ховає цигарки від батьків, прогулює уроки та й взагалі не хоче чути нічого про навчання. Ми з дружиною намагалися виховати її так, щоб вона досягла успіху в кар’єрі, стала успішним спеціалістом та професіоналом своєї справи. Але щось пішло не так.

У неї з’явився повний набір атрибутів тих мерзенних дам: качині губи на всіх фотографіях, туалетні селфі, інстаграм з “розумними” думками та інше. Знаєте що бісить найбільше? Те, що вона пише ці проникливі статуси з помилками. Вона робить шалену кількість помилок! До навчання готується взагалі незрозуміло як: вона складає тести, хоча реальних знань я не бачу. Вона не має стимулу вчитися. Найняли їй репетиторів, але толку ніякого!

Стала ділити знайомих на “фриків” і “нормальних”, причому серед нібито нормальних друзів у неї подруги, які на пару років її старші і ведуть вельми фривольний спосіб життя. Донька вже видала, що не збирається продовжувати навчання після школи. Реальне життя нібито на тусовках, а не у “смердючих офісах”. Звинуватила нас із матір’ю у тому, що ми не багаті. Чесно кажучи, це не найгірше, що вона сказала. Якось під час сніданку сталася сварка, після якої вона взагалі заявила, що шкодує, що народилася в сім’ї “злидарів” і сама ніколи не буде такою ж злиднями. Чи це були дуже образливі слова? Ні! То був постріл. У вас колись виривали серце? Мені вирвала серце власна дочка.

До того всього її головною ціллю в житті стало не успішне життя та самостійність, а знайти багатого чоловіка, який всім забезпечить, що вона просто могла жити у задоволення. Після цих слів я вже не знаю, кого я виростив…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!