“Доки людина чогось хоче – вона жива”. Ніколи не ставте свої бажання на останнє місце!

“Доки людина чогось хоче – вона жива”. Ніколи не ставте свої бажання на останнє місце!

Вона сильно плакала і хотіла, щоб матір приголубила її. Мама була зайнята. Сльози котилися градом, але в мами не було часу. Вона перестала плакати. Чемна дівчинка.

Вона хотіла домашнього улюбленця, але у батьків не було можливості його утримувати. Вона перестала хотіти. Слухняна дівчинка.

Вона хотіла нову ляльку, але мама не мала грошей. Вона перестала про неї мріяти. Розумна дівчинка.

Вона хотіла провести час з мамою, але та була зайнята своїми справами. Вона перестала хотіти. Зручна дівчинка.

Вона хотіла вийти заміж і переїхати в перспективне місто, щоб змінити своє життя. Нічого не вийшло. Вона змирилася. Покірна дівчина.

Вона хотіла дітей, але не було від кого їй народжувати. Вона прийняла цей факт. Кмітлива дівчина.

Вона хотіла переїхати закордон, але не було на кого залишити стареньку матір. Вона залишилася. Турботлива дочка.

Вона хотіла відправитися в теплі краї, але на роботі їй не давали відпустку. Вона змирилася. Працелюбна дівчина.

Якось зранку вона розплющила очі і зрозуміла, що їй більше нічого не хочеться. Абсолютно. А навіщо хотіти, якщо і так нічого не отримаєш? Це стало для неї звичним явищем.

У неї розпочалася депресія. Подруги переконували, що нічого страшного в цьому немає. І взагалі, це ж так класно не мати жодних очікувань! Адже коли люди не отримують те, що хочуть, то сильно розчаровуються. А в її випадку ніщо не зможе зіпсувати настрій.

Однак вона втратила апетити. Сильно схудла. Змарніла. Її життя перетворилося на існування. Пусте і беззмістовне.

Якось в магазині вона зустріла хлопчика. Малюк гірко плакав і просив свою матір купити йому іграшку. У нього розпочалася справжня істерика, а в дівчини виприснули сльози. Нарешті вона згадала, що в дитинстві їй хотілося ляльку. Прийшов час її купити і здійснити своє бажання!

Ця думка надихнула її. Вона почала думати про те, чого їй ще хотілося і втілювати в реальність усі свої давні мрії.Дорогою в іграшковий магазин вона усміхалася перехожим і насолоджувалася теплим сонячним промінням. Здається, до неї повернулося бажання жити.

Любити себе і дбати про себе – це надзвичайно важливо. Робіть те, що приносить вам радість. Наповнюйте своє життя змістом, щасливими моментами й енергією. Ви заслуговуєте на турботу, повагу і можливість втілювати свої мрії в реальність.

Джерело

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!