Правила етикету, які зобов’язана знати кожна дівчина!

Дотримання правил етикету не вимагає особливих навичок, а також виконання нескладних ритуалів підніме ваш соціальний статус і дозволить не прославитися неуком в очах оточуючих.

 Як поводитися в ресторані?
Дівчатам завжди хочеться бути найкрасивішими, якщо знадобилося поправити макіяж або зачіску, не робіть цього за столом, скористайтеся дамською кімнатою.

За столиком допустимо нафарбувати губи, але не використовувати пудру або туш.

Якщо в ресторані душно, не потрібно обмахувати себе серветкою або іншими підручними засобами, покличте офіціанта і попросіть включити кондиціонер.

Як вести себе за столом вдома або в гостях?
Після обіду залиште ложку в тарілці, де був суп, класти її на стіл під час трапези або по закінченню – не можна, до того ж ви можете забруднити скатертину.

Якщо необхідно долити напій в келих, в першу чергу запропонуйте сусідові по столу, а потім наливайте собі.

У порційних блюдах вибирайте той шматочок, який лежить ближче до вас – вибирати вподобану частину неввічливо.

Що робити, якщо до вас прийшли гості?
Якщо гості прийшли не з порожніми руками і принесли презент, наприклад, пляшку вина або коробку цукерок, неодмінно поставте частування на стіл, так кожен бажаючий зможе пригоститися ласощами.

Коли гості знаходяться у вашій квартирі вперше, покажіть їм місце, де можна привести себе в порядок, а вже потім запрошуйте приєднатися до загальної компанії.

Що робити, коли ви прийшли в гості?
Якщо обставини змушують вас покинути захід, покличте господарів будинку і принесіть свої вибачення, прощатися з усіма гостями необов’язково, так ви не внесете розлад в святкову атмосферу.

Правила спілкування
Спілкуючись з незнайомою людиною по телефону, не звертайтеся до нього на «ти», навіть в тому випадку, якщо здалося, що з вами говорить дитина. Ви можете помилятися.

У присутності гостей і наодинці з членами сім’ї не кричіть з кімнати в кімнату. Це може стати звичкою і скласти про вас погане враження. Якщо щось знадобилося, попросіть особисто.

Не ставте сумку на стіл, особливо на робочому місці. Також не кладіть на стіл капелюх або вміст косметички.
Сидячи на стільці, не закидайте нога на ногу, краще стулити ноги разом і трохи нахилити убік. Закинута нога на ногу – ознака зарозумілості і неповаги.

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!