Причини, за якими прийнято дарувати непарну кількість квітів

Причини, за якими прийнято дарувати непарну кількість квітів

За  традиціями парну кількість квітів приносять на похорон, а живій людині прийнято дарувати квіти тільки в непарній кількості.

Майже у всій Європі, США і деяких державах сходу все з точністю до навпаки, дарують парну кількість квітів, тому що це приносить щастя.

Коріння цих традицій і забобонів слід шукати в дохристиянському світі.

Багатьма древніми культурами, парні числа зв’язувалися з закінченістю, завершенням, в даному випадку – життєвого шляху.

Непарне число, навпаки, символ щастя, успіху, везіння.

Непарні числа нестабільні, вони символізують рух, життя, розвиток.

Парні – символ умиротворення і спокою.

У стародавній Русі тільки загиблому на війні,який захищав батьківщину покладали дві квітки: «одна небіжчикові, інша – богу».

Зараз же всім померлим прийнято покладати парну кількість квітів.

Подарунковий букет в сучасному світі підпорядковується нескладному правилу: «непарній до дюжини», тобто кількість квітів має значення, якщо їх три, п’ять, сім, дев’ять або одинадцять. Парне число в десять або менше стебел прийнято приносити в знак скорботи на жалобні церемонії. Якщо ж в букеті дванадцять і більше квітів, їх число не несе ніякого смислового навантаження.

Мовою знаків у кожного числа є своє значення, і з цим можна скористатися, щоб надати букету правильний сенс. Так, якщо ви даруєте одну квітку, то це означає, що людина, якій ви її даруєте єдина для вас. Подарувавши три квітки, можна висловити своє бажання виїхати з коханою людиною на край світу. Ну а п’ять, значить: «Я тебе люблю».

Мало хто знає, що сім квіток раніше дарували тільки в день заручення.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!