3 правила, які врятують ваші стосунки

У кожної пари рано чи пізно настають тяжкі часи, непорозуміння чи сварки. Звісно, всі ми хочемо бути щасливими, тому намагаємося налагодити стосунки та мінімізувати кількість скандалів між партнерами.

Психолог Ярослав Самойлов зазначає, що не рідко у спробах виправити все, безліч людей забувають про три важливі правила, без яких дійсно щасливі та гармонійні стосунки неможливі.

Правило №1: Важливо вміти відпочивати один від одного.

Згадаймо тут одну стару приказку “Що забагато – те не здорово”. Так само і в стосунках. Відносини мають бути спокійним, комфортним, теплим місцем, куди приємно повертатися, але не кліткою, з якої неможливо вибратися.

“Голодні” до  любові та уваги чоловіки та жінки дуже часто “поглинають” партнера, зливаються з ним і цілком пірнають в “ми” стаючи тінню своєї половинки. Тоді всі плюси коханої людини перетворюються в мінуси:

  • Комфорт у стосунках переростає у спроби бути зручним чи зробити таким партнера.
  • Турбота та увага перетворюється в бажання постійно контролювати.
  • Ніжність та поступливість стає слабістю. В таких стосунках жінки часто стають “жертвами” а чоловіка “слабаками”.

Правило №2: Зіставляти свої слова з реакцією партнера.

Погодьтеся, одне прохання можна озвучити різними словами та інтонацією. Якщо ви підсвідомо вибираєте неправильний підхід, роблячи помилки при спілкуванні з партнером, то…

  • ви або не усвідомлюєте своїх реальних намірів;
  • або ви не обдумано обираєте спосіб спілкування (що думав, те і сказав).

Не варто забувати, що словом також можна ранити, і в більшості випадків, вибачення вже не зможуть стерти з пам’яті сказані з опалу слова, про які ви шкодуватимете потім.  Тому, краще змовчати у сварці, щоб потім поговорити спокійно, обдумавши свої слова і те, що саме ви хочете донести партнеру.

Правило №3: Ми ті – з ким знаходимося поруч.

Важливо усвідомлювати ту роль, яку ви виконуєте в стосунках зі своїм партнером. Світ побудований на принципах дуальності, коли щось одне неможливе без чогось іншого. Часто буває так, що в стосунках росте  і змінюється хтось один. І якщо інший в цей час стоїть на місці, першому стає з ним нудно, тісно й некомфортно. Це своєю чергою призводить до частих непорозумінь або й розривів.

Щоб такого не трапилося, ви як особистість, завжди маєте розвиватися, не стояти на місці й вивчати щось нове та цікаве для себе. Час для себе допоможе вам також дотримуватися правила №1, відпочивати від свого партнера, щоб потім поділитися з ним новими враженнями.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!