Так роблять мільйонери: 5 звичок, які змінять ваше фінансове становище

Всі  ми, дивлячись на відомих мільйонерів, хочемо опинитися на їхньому місці. Та от халепа, щось намагаєшся економити, зібрати стартовий капітал, щоб нарешті відкрити бізнес, а воно все ніяк не виходить. То холодильник зламається, то автомобіль барахлить, то інші проблеми.

Автори бестселеру “Ваш сусід – мільйонер” Томас Дж. Стенлі та Данко Вільям впродовж 20 років проводили дослідження відмінностей у звичках багатих та бідних людей, а також особливості мислення мільйонерів. Загалом було опитано близько 500 доларових мільйонерів та понад 11 000 людей з високими доходами чи великими статками.

Результати показали, що реальне мислення бізнесменів кардинально відрізняється від того, як ми це собі уявляємо! На основі цього було виділено 5 звичок мільйонерів, які допоможуть змінити ваше відношення до фінансів.

1. Тверезо оцініть свої шанси.

На першому етапі вироблення мислення мільйонера необхідно тверезо проаналізувати на ваше фактичне фінансове становище. Для цього дайте відповідь на кілька запитань:

  • Скільки ви заробляєте та витрачаєте в місяць? Чи сходитися ця сума з тією, про яку ви думали до підрахунків?
  • На що ви тратите найбільше грошей?
  • Чи дійсно ви заробляєте стільки, скільки думали?
  • Чи відкладаєте ви на великі покупки” чи фонд “почати з нуля”?
  • Ви витрачаєте більше чи менше аніж заробляєте?
  • Якщо ви зароблятимете ті самі гроші упродовж наступного року, чи вдасться вам реалізувати свої фінансові цілі (покупка квартири, машини чи поїздка у відпустку)?

Дивитися на цифри – важлива частина життя мільйонерів. І тут потрібно набратися сміливості, бо спочатку вас може здивувати те, що ви побачите, або й взагалі налякати.

2. Розпоряджайтеся своїм часом, енергією та грошима ефективно.

Мільйонери вкладають багато часу та сил, щоб збільшити свій капітал. Це факт. Але вони намагаються тримати баланс між роботою та відпочинком, часто знаходять для себе якісь хобі, аби “розвантажити голову”. Це може бути заняття спортом, гра в гольф, їзда на конях, словом все, що може дати енергію. Їхні результати залежать не тільки від того, скільки вони працюють, а й від того,  що відбувається в інших сферах життя.

3. Розділіть джерела доходів.

За даними “Business Insider!, 62% мільйонерів мають 2 або більше джерел доходу. Додатковий дохід – це ваш шанс утриматися на плаву, навіть якщо раптово зникне основна робота. Окрім того, це спосіб заробляти додаткові кошти та примножувати капітал.

В якості додаткового доходу найкраще використовувати інвестування: в нерухомість, яку можна буде здавати в оренду, дорогоцінні метали чи цінні папери.

4. Розділіть одну велику ціль на кілька малих.

90% результату в досягненні цілей дають щоденні, щотижневі чи щомісячні “маленькі перемоги”. Без цього, ви не зможете зрозуміти, досягнете цілі чи  ні, і коли саме це станеться. Але якщо розділити велику ціль, скажемо на 10 менших, одразу стає зрозуміло, в якій послідовності слід виконувати дії і в якому напрямку рухатися. Це свого роду як план, виконання якого крок за кроком приведе вас до вашої мрії. Окрім того, після кожної “маленької перемоги” ви зможете похвалити себе за пророблену роботу.

5. Не припиняйте вчитися. Завжди підвищуйте рівень знань та вартість своїх послуг.

Щоб підтримувати та покращувати свій рівень життя, мільйонери вчаться щодня. Вони багато інвестують в курси, навчальні програми, конференції тощо. Пізніше ці гроші повертаються до них у десятикратному розмірі.

Не економне на своїй освіті, й завжди вчіться нового, щоб бути найкращим на вашому ринку праці. Від цього ваш дохід тільки зростатиме.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!