Тримайте в найсуворішому секреті ці сім речей!

Тримайте в найсуворішому секреті ці сім речей!

Коли ти щасливий, хочеться, щоб про це дізнався весь світ. Однак щастя, як відомо, добре росте тільки в тиші, далеко від заздрісних очей. Недарма є така приказка: “Чим похвалишся, без того і залишишся”. Крім щастя в житті є й інші речі, про які краще промовчати.

1. Ваші плани
Ні, мова, зрозуміло, не про намір купити соковижималку або піти завтра в кіно (хоча іноді і такі дрібниці краще залишити за дужками), а про більш глобальні речі. Про плани, особливо далекосяжні, не варто сурмити, поки вони не прийняли більш-менш реальних рис, а ще краще – поки не здійснилися. Причин такої кілька заходів: по-перше, часто плани – всього лише ідеї, які легко гинуть під натиском чужої критики і скептицизму, а по-друге, отримавши порцію схвалення, людина, швидше за все, буде вже втілювати їх в життя з меншим запалом.

2. Добрі справи
У християнстві все те добро, яке ви робите, потрібно робити потай. І тоді, за словами апостола, “Батько твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно”. Це абсолютно справедливо і до носіїв будь-якої іншої релігії. Людина, яка на кожному розі хвалиться своїм меценатством і допомогою, викликає не захоплення, а презирство.

Уже й самі добрі справи стають для нього всього лише їжею для самовдоволеного “его” і приводом для хвальби. Індійські мудреці кажуть, що ніщо так не вбиває благодійність, як гордість.

 3. Аскеза
Мовчати слід і про те, наскільки суворий спосіб життя ви ведете. Утримання уві сні, їжі, сексуального життя – корисна річ, але лише в тому випадку, якщо йде в союзі з емоційною складовою.

4. Мужність і героїзм
Внутрішні випробування, пережиті нами, мають не меншу цінність, ніж зовнішні випробування. Однак перші видно людям неозброєним оком, а другі залишаються таємними. Чому про них варто мовчати? Тут треба сказати окремо. З одного боку, ви і так отримали нагороду у вигляді мудрості і досвіду, а з іншого – це охоронить вас від зайвої гордості і вихваляння. Гримить, як то кажуть, те, що порожньо зсередини.

5. Духовне знання
Те, що ви можете вмістити, не кожному під силу. Не варто спокушатися. Ваші внутрішні зміни і без того відіб’ються в вашому житті, тому, якими б вони не були, тримайте все всередині.

6. Проблеми в сім’ї
Якщо ви дружина, мовчите про недоліки чоловіка перед подругами і родичами. Якщо ви чоловік, не кажіть нічого поганого про дружину. Конфліктів таким чином ви не вирішите, а ось люди будуть не найвищої думки про ваших близьких. Міцна та сім’я, де сміття з хати не виносять.

7. Про чужі проступки і негатив
Можна забруднити черевики, а можна забруднити душу. Душа стає брудною від пліток, від переказування чиїхось непристойних вчинків, від осуду, від негарних слів. Якщо ви стали свідком чогось подібного, дайте цьому негативу померти в тиші вашої душі. Не розносіть цю заразу далі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!