Як 5 хвилин можуть змінити життя!

Як 5 хвилин можуть змінити життя!

Те, що ми думаємо або говоримо собі, має вирішальне значення.
Успіх народжується у нас в голові. І якщо ви в це не вірите, то можете програти гру всього свого життя або, щонайменше, зіткнутися з почуттям, що весь світ налаштований проти вас. Те, що ми думаємо або говоримо собі, має вирішальне значення. Деяким з вас це знайоме під назвою закону тяжіння.

Наші щоденні справи багато про нас говорять. Чим більше добрих вчинків ви робите, тим більша ймовірність, що ви зміните свої погляди на життя і почнете вірити в себе. А це обов’язково приведе вас до особистого успіху. Не варто ставитися до світу неправильно, тому що так ви спочатку підете врозріз зі своєю метою. Все змінюється. Повірте в це вже хоча б тому, що так вам підказує розум, так відчувають ваші тіло і серце, і цього бажає ваша душа. Терпіння і віра допоможуть вам зробити неможливе.

Але що такого можна встигнути зробити за ці п’ять хвилин, щоб змінити своє життя і емоційний і / або психічний стан? Все просто – багато чого. Кожен ваш вчинок настільки ж важливий, як і наступний. Нижче перераховані кілька занять, здатних поліпшити вібрації людини. Не варто чекати до завтра. Ви повинні бути впевнені в своїй готовності регулярно присвячувати собі п’ять хвилин, зробивши це своєю улюбленою звичкою, якщо ви дійсно себе любите.

1. Медитація

Тут немає ніякої секретної формули. Єдиний секрет полягає в сталості. Через кілька тижнів ви помітите, що вранці стали бадьорішими навіть без кофеїну. У стресових ситуаціях ви будете більш розсудливими. Ці миті тиші і спокою будуть приносити вам таке задоволення, що ви почнете їх продовжувати, роблячи сеанси медитації все довше і довше. Ваше «я» буде вам за це вдячним. А вдячність – це вібрація, яка веде до величі.

2. Мантри, молитви і затвердження
Позитивні розмови з собою творять чудеса. Використовуйте мантри і молитви, щоб посилити потоки позитивної енергії навколо і всередині себе. Пам’ятайте, що ви не самотні і що енергія стане вашим союзником, якщо ви дозволите їй це. Паралельно використовуйте затвердження, зберігаючи досягнуту частоту вібрацій. Вимовляєте або записуйте ці твердження і робіть все те, що здається вам доречним.

3. Йога
Щоб скористатися перевагами йоги, вам не потрібно ходити в студію або спортзал. Ви можете приділити йозі п’ять хвилин, не залишаючи меж свого комфортного будинку. Якщо раніше ви вже займалися йогою, станьте в позу дерева, воїна, кобри, собаки мордою вниз або просто порозтягуйтесь. Якщо йога для вас – це щось нове, пошукайте в YouTube відеоролики з п’ятихвилинними заняттями. Випробуйте своє тіло і розум. Коли ці п’ять хвилин підійдуть до кінця, до вас прийде відчуття виконаного обов’язку, яке лише зміцнить ваше позитивне ставлення до себе і до того, чого ви можете добитися в цьому житті.

4. Дихання
Ви дихаєте підсвідомо, правильно? Абсолютно вірно, ми ніколи не замислюємося про процес дихання, воно просто відбувається. Але ми повинні про нього думати. Повинні більш усвідомлено підходити до дихання, прислухатися до нього, стежити за ним, дозволяти йому наповнювати все наше тіло, усвідомлюючи його роль в нашому житті і в тому, яким чином воно об’єднує нас з навколишнім світом.

Глибоке дихання знижує рівень стресу і покращує здатність долати життєві проблеми. Уявіть собі чисте, прохолодне повітря, що проникає в ваше тіло і витісняє звідти негативний і руйнівний світогляд або поведінку. Якщо ви вважаєте це занадто езотеричним, нехай. Просто зосередьтеся п’ять хвилин на своєму диханні, переконайтеся, що розум, тіло і душа не зменшують звичний темп роботи, і дайте собі час подумати. Підкорятиметеся своїм духом.

5. Спокій
Вимкніть свій телефон, комп’ютер, фонову музику і вимкніть світло. Посидьте в темряві, будьте спокійні. Не робіть взагалі нічого. Або вийдіть на вулицю і посидьте на природі, без книг і техніки, просто наодинці з собою і всесвітом. Ми зациклилися на постійну зайнятість, оцінюючи свою успішність з того, що весь час чимось зайняті. А адже в природі майже не буває ніяких подій, хоча в ній при цьому відбувається все і відразу.

Бути спокійним – це втрачене мистецтво. Ми раз у раз рухаємося з пункту А в пункт Б, від однієї думки до іншої, від однієї сторінки на наступну. Ми розучилися спокійно сидіти, а це говорить про те, що ми – сучасні люди, що живуть в сучасному світі. І хоча в тому, щоб бути сучасною людиною, є свої переваги, на жаль, ми втратили зв’язок зі своїм природним станом спокою. А спокій – це ключ до всього, і чим більше ви в ньому практикуєтеся, тим краще будете себе відчувати.

Дозвольте ж спокою умиротворити ваше внутрішнє хвилювання.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!