13 років тому мати кинула дівчинку з переломом ноги в покинутому будинку. Вона підросла і стала зіркою

13 років тому мати кинула дівчинку з переломом ноги в покинутому будинку. Вона підросла і стала зіркою

Майже 13 років тому мати-зозуля покинула дівчинку з переломом ноги в покинутому будинку.

Дівчинка, життя якої почалося далеко не райдужно, яка пережила голод, холод, біль і самотність в дуже ранньому віці вижила і стала зіркою завдяки своїй прийомній мамі.

Єлизавету  більше 10 років тому її рідна мати кинула вмирати в  покинутому будинку з переломом ноги. Однак, дитячий плач почули люди і врятували дитину.

Дівчинку виявили практично без сил в холодній кімнаті. Вона була терміново доставлена ​​в лікарню, де був діагностований перелом і виснаження. Поліція намагалася розшукати її батьків, але пошуки не приносили бажаного результату. Саме в лікарні життя Лізи змінилося на краще.

Інна відвідувала в лікарні свого сина. І одного разу почула плач дитини. Дізнавшись про історію Лізи. Інна стала приносити їй гостинці, іграшки і підгузники. Так тривало якийсь час. Але якось раз Інна приїхала в лікарню і не побачила там Лізу. Дівчинку відправили в дитячий будинок.


І хоча у неї вже підростало двоє синів Інна прийняла рішення забрати Лізу додому. Родичі Інни не відразу прийняли Лізу в сім’ю. Та й труднощі дитинства давали про себе знати.

Але поступово все налагодилося. Інна розгледіла талант Лізи і віддала її в танцювальну секцію. І дівчинка з завзятістю стала тренуватися. Буквально за кілька років Ліза стала зіркою.

У неповні 13 років Ліза стала переможницею багатьох конкурсів талантів. Працює моделлю, а також бере участь і перемагає в конкурсах краси. Рідна мати прочитала про Лізу в газеті і спробувала розшукати її. Але Ліза поки не хоче з нею спілкуватися.

І вважає своєю справжньою мамою-Інну.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!