14 років тому хлопчик зробив подарунок незнайомій дівчинці. І ось тепер сталося неймовірне!

Немає єдиної думки про те, що таке доля, і чи існує вона взагалі. Деякі люди вірять в фаталізм, тобто визначеність долі. На їхню думку, багато процесів і події відбуваються в нашому житті не випадково.

Але тим, хто зовсім не вірить в долю, все ж варто прочитати цю зворушливу історію кохання.

Американський хлопчик Тірел Вульф жив в штаті Айдахо, США. Одного разу він відправив благодійну посилку, і її отримала філіппінська дівчинка, Джоанна.

Тірел поклав в подарунок іграшки та інший дріб’язок. Маленька дівчинка хотіла його віддячити і написала лист, але він не був доставлено.

Через кілька років, Джоанна знайшла Тірела на Facebook і відправила йому запит на додавання в друзі. Але Вульф відхилив заявку.

Дівчина зробила другу спробу, яка виявилася успішною. Кожен день молоді люди спілкувалися в мережі: обмінювалися повідомленнями, фотографіями. Так вони і подружилися.

У 2013-му році Тірел вирішив приїхати до Джоани на Філіппіни. І дівчина, і хлопець нервували з приводу першої зустрічі в реальності. Але все пройшло куди краще, ніж вони думали.

Джоанна сказала, що була настільки щаслива побачити Тірела, що навіть розплакалася. Через деякий час вони зв’язали себе священними узами шлюбу.

Молоді люди сповідують християнство і вірять, що їхня зустріч була не випадковою і була призначена самим Богом.

А ви вірите в долю?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!