3 неочевидні ознаки, що ваш чоловік таємно закоханий в іншу

Необов’язково ловити людину на зраді – існують ознаки, що підтверджують наявність у неї не лише симпатії, а й любові до іншої жінки. Навряд чи існує сумніше почуття, ніж розуміння – людина більше не з тобою. Навіть якщо з погляду закону він все ще залишається твоїм чоловіком.

Часто шлюб – не більше ніж гарантія отримання компенсації за втрачені роки. Тому що в більшості жінок займаються домашніми справами – тими, за які їм ніхто не платять. І працюють цілодобово безперервно, беззмінно. Ось три ознаки, що чоловік закоханий в іншу.

1. Різкі зміни в гардеробі та стилі. 

Мало що здатне змінити чоловіка так швидко. І коли м’яті футболки змінюються новими, випрасуваними – є привід подумати, чому так відбувається.

Чудово, коли він узявся за себе, як колись обіцяв. Але часто подібні швидкі зміни виявляються наслідком нової закоханості – знову хочеться відповідати якійсь жінці.

Варто поговорити відверто. Спробувати дізнатися, чому він раптом вирішив все змінити. Якщо у відповідь будуть невиразні відмовки – швидше за все, він справді закохався в іншу.

2. «Постільні війни».

Суспільство звикло чути з вуст жінки: “У мене болить голова”. Мало хто замислюється, що «боліти» вона може й у чоловіків. Тільки під зовсім іншими приводами: можливо, він втомився або голова забита робочими проблемами – причин багато!

День за днем ​​навіть натяки на ніжність зникають, а в самому ліжку давно не займалися нічим, крім сну. Або, навпаки, ніжність буває зрідка – то раз на кілька тижнів, то раз на кілька місяців. Тільки вона звичайна, без емоцій – «для галочки».

3. Дві крайнощі.

Якщо чоловік ось уже роками безперервно не дарував квітів, за винятком 8 березня, жінка перестає чекати їх від нього. Аж раптом вони з’являються. Несподівано.

Один раз, другий, десятий. Цілком можливо, це звичайні наслідки недавньої зради. Він відчуває вантаж провини і намагається «перекрити» його шляхом велелюбності.

І зворотна ситуація – чоловік, навпаки, почав щоразу намагатися виявити недоліки в жінці. З нізвідки з’явилася ревність, перемішана з агресією.

Раптом йому перестав подобатися невеликий животик, зморшки чи родимки на обличчі. Це створення «ситуації-віддалення», щоб жінка сама спровокувала розлучення. І він вийде сухим з ​​води – рішення не ним прийнято.

Яким питанням потрібно поставитися жінці?

Залишатися у стосунках, у яких чоловік – закоханий у іншу? Рішення кожної. І прийняти її потрібно самостійно. Поставте собі питання:

«Хіба ті відносини, в яких цінність жінки опустили «нижче за плінтус» взагалі мають хоч якесь право на існування?»

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!