3 речі, які втратить чоловік, якщо залишить свою старіючу дружину після довгих років шлюбу

Що може втратити чоловік, коли вирішить піти від своєї дружини до іншої? Ситуація, коли тебе зраджує кохана людина напевно знайома багатьом жінкам. Ну, добре вибір зроблений і за ним зачинилися двері з того боку. Що далі? Чого позбавляється чоловік у своєму житті після такого вчинку?

Пропоную, дорогий читачу, спробувати дати відповідь на це питання, спираючись на думку Ірвіна Ялома, знаменитого американського психотерапевта.

Хто такий Ірвін Ялом?

Перш ніж повернутись до теми нашої розмови, хотілося б на мить зупинитися на особистості нашого сьогоднішнього експерта. Отже, Ірвін Ялом є авторитетним експертом у галузі сімейної психотерапії та особистих стосунків. Він багато років викладав на кафедрі психіатрії у Стенфордському університеті.

Відомий, як автор художньої та наукової літератури, багато його книг є справжніми шедеврами у різних країнах. Немає сумнівів, що рекомендації та погляд такої людини на тему сімейних стосунків багатьом підуть на користь. З особистістю експерта ознайомилися, тоді, мабуть, почнемо.

Емоційний стан.

Коли чоловік вирішує закінчити минулі стосунки і, нахабно кидає свою дружину, іноді без пояснення причин, він відчуває стрес, не менше, ніж його благовірна. Наслідки не забаряться.

Ну, хіба це жарт прожити півжиття разом і раптом такий розклад? Ялом справедливо вважав, що якщо людина кидає інша людина, то не варто намагатися її повернути.

Повірте, вона відповість сповна за зраду. Закони життя суворі, але справедливі: як ти чиниш стосовно людини, будь готовий, що життя відплатить тобі тією ж монетою. Напевно, якщо пішов, значить, скінчилося кохання. А якщо немає кохання, тоді яка вже ця сім’я?

Соціальні зв’язки.

Друзі та численні колеги – це, звичайно, все дуже чудово. Усі ми любимо, побути у товаристві дорогих нам подруг та друзів. Але сім’я це щось зовсім інше. Що стосується життя в соціумі в цілому після відходу з сім’ї у чоловіка, то напевно на нього чекає засудження і нерозуміння оточуючих.

Завжди знайдуться пліткарі та всякого роду, любителі «перемолоти кісточки». Що вдієш, ми є частиною цього суспільства і маємо бути готовими до таких проявів «світської любові».

У жодному разі не потрібно «тримати камінь за пазухою» і бажати своєму, хоч і колишньому, чоловікові зла. Можливо, ваша відданість і безкорислива підтримка вразумить його. Хто знає?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!