5 дрібних вчинків, які говорять про те, що з чоловіком не можна будувати стосунки

Чоловіка показують його дії. Але в сучасному світі все більше тих представників сильної статі, хто тільки говорить, але нічого до ладу не робить. І жінки, що люблять вухами, ласі на слова. Особливо коли ті спочатку підкріплюються хоча б мінімальними діями.

Потрібно розвивати критичне мислення. Якщо вам хочеться хороших, серйозних стосунків – варто ознайомитися з 5 дрібними вчинками, через які чоловіки транслюють неспроможність. Багато хто може подумати, що це «дрібниця» і не слід загострювати на ній увагу. Проте все саме з дрібниць і починається. Тож не зайвим буде відсіяти кандидатів, які у майбутньому неодмінно розчарують!

Тим більше, коли йдеться про думку самого Карла Юнга – такого ж відомого психолога, як і Фрейда. Його література – ​​це основа, рекомендована до вивчення обом статям.

Пристрасть – не ознака кохання

Жінки, як люди, які люблять вухами, дуже ласі на слова. І багато чоловіків цим активно користуються, намагаючись спочатку відносин (часто – навіть до їх появи) дати ласкаве прізвисько, розповідати красиві байки про кохання.

Як мінімум, слід з настороженістю ставитися до тих, хто з перших зустрічей прагне назвати вас «малою», «котиком» або якось інакше. У 99% випадків це лише привід, щоб замилити погляд жінки і досягти власної мети. І здебільшого ця мета буде звичайною розвагою в ліжку.

Як щодо дітей?

Теми шлюбу, спільного проживання та дітей доречні. Але не тому випадку, коли вони обговорюються з боку чоловіка на перших етапах знайомства. Так, діти – чудовий спосіб підкреслити, що “я готовий до серйозних відносин”. Але що насправді ховається за цією готовністю? Здебільшого – лише отримання бажаного. Все те ж, про що йшлося вище.

Як справи чи можна я нав’яжуся вкотре?

Нав’язливість – за умовчанням тема відразлива. Щоправда, якщо вона відбувається ще до стосунків. Таких, жінки відсівають практично одразу, бо нав’язливих людей у ​​принципі ніхто на дух не терпить.

Але він може почати нав’язуватися, вже перебуваючи у відносинах. Наприклад, надто часто дзвонити; писати повідомлення. І протягом дня це виглядає так, ніби він дбає – дізнається, чи поїла вона; чи виспалася; як день провела. Але насправді підкреслює власну невпевненість і через неї порушує межі особистого простору.

Що небезпечного? Нічого просто розійдетеся і витратите час. А час – найцінніший ресурс у житті будь-якої людини. Спочатку це здаватиметься милим, а потім стане просто нестерпною тратою сил.

Я поживу у твоєму житті?

Стандартна ситуація. Коли познайомилися – у нього й друзі були, й власні захоплення. Але з часом раптом все навколо нього почало випаровуватися. І залишилися тільки ви вдвох. Чоловік починає відкрито транслювати, що жінка для нього є головним сенсом життя.

Звучить красиво. Як у казці. Щоправда, згодом він вимагатиме більше. Обов’язково захоче, щоб і ви все кинули заради нього, не боячись влаштовувати скандали.

Так і вийде, що під соусом «Справжнього кохання» насправді ховаються типово аб’юзивні відносини. Навряд чи хтось з власної волі хоче втратити все у своєму житті, включаючи оточення, хобі та інше.

Я просто захоплений тобою

Чудовий трюк. Особливо для тих жінок, хто не так багато похвали у своєму житті чув. І тому це насторожує. Адже якщо чоловік захоплюється з приводу і без – це маячок , що підказує, про його нестабільність.

Як це пов’язано? Юнг говорив, що милість таких людей настільки ж успішно змінюється гнівом. Так, спочатку гнів ховається за маскою. Але як тільки жертва звикає, можна починати демонструвати справжнього себе.

Так, що 10 хвилин тому він говорив: «Ти так чудово виглядаєш, коли заспана» і пізніше, не додзвонившись у робочий час, з криком накидається за пропущений дзвінок.

Дрібниці – це ті самі «цеглинки», які кладуть у фундамент стосунків. І саме на них тримаються самі стосунки, весь «дім». Приділяючи їм більше уваги, можна відсіяти майбутні проблеми!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!