5 вірних ознак, що він тебе використовує (і розіб’є тобі серце)

5 вірних ознак, що він тебе використовує (і розіб’є тобі серце)

Чоловіки і жінки часто хочуть різного від відносин. Якщо ви захоплені хлопцем, можливо, з його боку це не так. Всі з цим стикалися, коли ти боїшся усвідомити, що він використовує тебе.

Хоч і боїмося, але не скласти 5 головних ознак, що він просто тебе використовує, не могли – щоб протверезити себе та інших, коли таке трапляється.

1. Він приходить до тебе або дзвонить тільки пізно вночі. Чоловік, якому ти дійсно цікава, буде намагатися проводити з тобою час не тільки вночі, і не тільки під дією алкоголю.

2. Він постійно скасовує плани з тобою. Так, можливо він планує зустріч з тобою і вдень, але щось весь час зривається. Причому він повідомляє тобі про це в останню хвилину. Це не тільки засмучує, але це ще і грубо. Ти вартуєш того, хто буде тримати своє слово і приходити вчасно. Не виправдуй його – це просто його боягузливий спосіб показати, що ти йому не цікава.

Читайте також: Що відбувається, коли чоловік закохується

3. Він ніколи не бере тебе з собою на люди. Якщо ви ніколи удвох не виходите з його або твого будинку, ти повинна почати питати себе, чому. Іноді прикольно просидіти всі вихідні під ковдрою за переглядом фільмів, але ви повинні виходити разом і на вулицю. Або він тебе соромиться? Або є інша?

4. Він каже тобі все, що ти хочеш почути, але не показує це на ділі. Вчинки говорять голосніше слів, тому якщо він тільки красиво говорить, але не доводить на ділі, це значить, що пора йти далі, без нього.

5. Він не розповідає про себе. Він знає все про тебе, але ти про нього майже нічого. Відносини ж – це знайомство один з одним і перевірка, наскільки ви сумісні. Якщо він не розповідає про себе, значить або щось приховує, або не хоче, щоб ти його дізнавалася.

Може він просто не розглядає тебе для тривалих серйозних відносин, або не хоче докладати зусиль, тому що знає, що кине тебе, як тільки ти почнеш все ускладнювати.

Ці ознаки легко не помічати, коли ти закохана. Але якщо це має місце бути, то він просто використовує тебе і не хоче справжніх відносин. Хоча це боляче визнати, але ти заслуговуєш кращого.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!