9 причин, чому чоловіки-зрадники залишаються у шлюбі

Зараз не про причини зрад, а про причини, чому чоловіки залишаються у шлюбі, коли зраджують.

1. Він почувається винним.

Він знає, що вчинив чи чинить неправильно, і відчуває провину за те, до чого це може призвести. Може він не хоче піддавати всім жахам розлучення дружину та сім’ю, може він сам не хоче залишитися з тавром зрадника. Йому просто соромно розлучатися.

2. Він хоче залишитися сам.

І не просто без жінки поряд, а сам у тому сенсі, що йому доведеться самому утримувати себе, доглядати за собою, будинком, готувати собі їсти та інше. Тому він може залишатися навіть у поганому шлюбі.

3. Він хоче залишати зону комфорту.

Він хоче порушувати звичний хід речей, коло спілкування, життєвий уклад. Він не хоче створювати все це знову з іншого. Ми люди звички.

4. Він упевнений, що не зрадить знову.

Може зрада відбулася випадково, а може він хотів спробувати, як це, але зрозумів, що не готовий кинути все заради іншої чи заради волі. Може, це сталося після сварки або в момент слабкості, але він упевнений, що більше це не повториться.

5. Він не хоче клопоту з розлученням.

Якщо у вас багато спільного майна, діти, якщо розлучення — це велика паперова робота, договори, які є витратними за фінансами, то навіщо це робити, якщо можна просто створювати видимість сім’ї?

6. Йому просто подобається почуття новенького від зради.

Може йому подобається зрада як спосіб відчути адреналін, зловлять-не зловлять щось новеньке. Він запевняє себе, що не зловлять. У будь-якому випадку, він явно не цінує ваші стосунки.

7. Діти.

Так, багато хто все ще вірить, що залишатися в шлюбі заради дітей — це правильно. Звичайно, розлучення – це важко. Але якщо ви щодня сваритеся, явно не любите один одного, зраджуєте — це гірше, ніж батьки, які окремо люблять дітей і своє життя.

8. Йому все сходить з рук.

Він залишається у шлюбі просто тому, що йому вдається таємно зраджувати. Він насолоджується всім: дружиною, яка вдома і з дітьми, і коханкою, з якою можна повеселитися. Це лестить йому, він почувається бажаним і хоче подивитися, як далеко він може зайти, якщо йому це сходить з рук.

Такий просто залишається в шлюбі, поки не розкриється його зрада і поки дружина не захоче розлучитися.

9. Він не має запасних варіантів.

Він зраджує і не розлучається, тому що не знає, як буде інакше, що робити далі, якщо розлучитися. І він, мабуть, і не хоче думати про те, що робити далі, якщо його і так все влаштовує. Йому не потрібні зайві проблеми та клопіт.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!