– А ти думаєш, він мені не зраджує? – посміхається дочка. Навіщо потрібний тоді такий шлюб?

У мене не вкладається в голові інформація, яка впала на мене за минулий тиждень Дізнатися, що донька та зять один одному зраджують у шлюбі – до такого я не була готова.

Я не розумію, якщо вони один одному зраджують, значить, про кохання тут не йдеться, а навіщо потрібен такий шлюб, де всі ходять ліворуч? Розлучилися б і розважалися на втіху.

Дочка заявила, що вони живуть разом заради дитини. А дитині потрібна така сімʼя? Це поки внучка маленька, вона не розуміє, що відбувається, а потім вона дуже розбереться.

Факт зради дочки я дізналася раптово. Я живу недалеко, купила по знижці заморожені ягоди, вирішила спекти пиріг, розраховувала на себе і на сім’ю доньки.

Спекла, дай, думаю, віднесу, внучку порадую. Не стала дзвонити, бо вже був вечір, а де їм серед тижня бути ввечері, як не вдома. Тим більше, зять у відрядженні.

Прийшла, домофон зламаний, ну, це в них часто, зайшла до під’їзду, піднялася на поверх, дзвоню у двері. Ніхто не поспішає відкривати, я ще раз дзвоню.

Тут двері відчиняються, відкриває розпатлана дочка. Я хочу увійти в квартиру, а мене вона не пускає. Вигляд збентежений, але стоїть на своєму.

Каже, погано почувається, а по вигляду і не скажеш. Я їй пиріг віддаю, питаю, де онука може забрати її, якщо дочці погано. Виявляється, що онука у свекрухи мене нібито турбувати не хотіла. А я дивлюся, у коридорі стоять чоловічі туфлі, у зятя я такі точно не бачила.

Отут у мене в голові й склалося. Внучка у свекрухи, дочка розпатлана, мене в квартиру не пускає. Я як курним мішком стукнута звідти пішла.

А наступного дня вирішила вже прийти поговорити, бо мої припущення мене обурили. Це як це – чоловік за поріг, онучку сплавила, а сама мужика до хати привела?

Дочка одразу зрозуміла, про що йтиметься розмова, тому не стала відмовлятися, одразу сказала, мовляв, так, учора була з чоловіком. Не прийшла б без дзвінка і не дізналася б ні про що – ось що вона мені заявила.

– І не соромно тобі? Чоловік у відрядженні, а ти у вашому ліжку з якимось чужим мужиком?! – моєму обуренню не було меж.

– А ти думаєш, він мені не зраджує? Думаєш, зять у тебе святий? – посміхається дочка.

І розповіла, як сама його в їхньому ліжку якось і спіймала. Та й потім знаходила різні свідчення невірності чоловіка. У мене вирвалося закономірне питання, а навіщо вони ще живуть разом і грають у сім’ю, якщо у них ось такі стосунки – вона з мужиком, він із якоюсь бабою.

– Не хочемо руйнувати сім’ю, живемо заради доньки, у неї має бути нормальна родина.

Це вони називають нормальною родиною? Зовсім уже з головою не дружать, чи що? Я дочці сказала, як це називається, вона тільки скривилася, заявивши, що це взагалі не моя справа, мене це торкатися не повинно.

Але як це мене може не торкатися? Це моя дочка, моя внучка, не чужі якісь люди. Я не хочу, щоб для внучки  було нормально, що у тата є інша тітка, а в мами інший дядько. Це не нормально.

Нічого я не довела дочці. Мене попросили більше без попередження не приходити і взагалі вдати, що нічого не було, так нібито буде краще.Не знаю, кому там буде краще, а мені від цієї історії погано. І що робити, я не знаю. Жах якийсь!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!