Артур Смольянінов із «9-ї роти» засуджує РФ і підтримує Україну попри громадянство

Актор Артур Смолянінов став відомий завдяки ролям у кількох фільмах. Зліт його кар’єри розпочався зі зйомок у «9 роті». Незважаючи на це, актор не розуміє, навіщо його країна напала на Україну та засуджує це рішення влади.

Про свою позицію Артур розповів під час спілкування з Катериною Гордєєвою. Актор вважає війну непотрібною і хоче, щоб вона завершилася якнайшвидше. Є в нього своє бачення та причини цього конфлікту.

Сім’я Смолянінова тісно пов’язана з Україною, у Києві жили його бабуся та дідусь, у яких він у дитинстві часто бував у гостях. Артур знає українську мову, адже в дитинстві подорожував Закарпаттям.

Артур зізнається, що спогади про Україну в нього залишилися виключно теплими, тому він гостро переживає те, що зараз відбувається в країні.

Вчинки РФ він характеризує як бійню та нещадний терор.

«Лише з нашого бажання зупинити цей терор недостатньо. Жителі росії вже не можуть об’єднатися, хоча я маю сумніви, що вони й раніше були здатні до координації своїх дій», — міркує актор.

За спогадами Артура, подорожуючи Україною він жодного разу не стикався з проблемами через те, що використовує російську мову, тому необхідність її захисту – не більш ніж пропагандистський хід.

Причиною цієї війни актор вважає виключно забаганку президента країни. «Усю його кар’єру в КДБ його вчили шукати ворогів, ось він і знаходить їх навіть там, де їх ніколи не було».

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!