Бабуся приходить до нас розважитися, а мені від неї тільки турбот додається

Свекруха у нас, почувши про мою вагітність, відразу збиралася на пенсію. Раніше заявляла категорично:

– І не думайте, звільнятись я не збираюся! Працюватиму, я вдома з пирогами сидіти в житті не мріяла. Краще вже заробляти, доки цінують…

Не так її там цінували, на роботі, швидше, натякали, мовляв, чи не піти вам куди подалі, шановна Євгенія Львівна. Толку від вас немає, одна порожня метушня і чаювання. Потім прийшов новий начальник, завантажив усіх роботою, дозволивши себе проявити. Євгенія Львівна одразу кулею вилетіла на пенсію, мовляв, невістці народжувати, вона допомагатиме.

І тепер тягається в гості, коли б їй не закортіло.

Але не у онучці справа, повірте. Їй просто потрібне колишнє життя: чаї ганяти, пліткувати і уявляти себе потрібною. Вона навіть на матеріальну допомогу натякає, але з моїми декретними.

Звичайно, вона має повне право спілкуватися з дитиною, вона ж бабуся. Тільки ось вона Дашку на ручках потримає, поцілує — і мені повертає. І сидить.

І значить, я вже не можу ходити вдома у тpycaх та довгій футболці, Євгенія Львівна любить, щоби при макіяжі та при параді. І мені цей парад перепрати і перепрасувати після кожного розмазаного по мені пюре. Максимум, що вона може зробити — це з коляскою біля під’їзду постояти чи навколо будинку пройтися, щоби сусідки похвалили. Але щойно дитина запище чи треба міняти памперс — це вже до мене.

А я маю ще їй стіл накрити з домашніми пирогами, серветки, чашки зі блюдцями, суп у супниці.

Накрий стіл, прибери зі столу, і все це із семимісячною Дашкою на руках. Я вже натякаю чоловікові, мовляв, вгамуй маму, я навіть виспатися не можу: дитина вдень засне, а мені треба світські бесіди вести. А вночі Дашка репетує, зуби у неї.

Натякаю бабусі, мовляв, привезла б онучку на вихідні до вас хоч на пару годин. А та моментально перестає розуміти натяки:

– Як це до нас, ми з чоловіком до вас на обід збиралися, невже відмовите батькам від дому?

А я скоро до психлікарні потраплю з цими візитами.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!