Біжіть, якщо чоловік вимовляє хоча б одну з цих 5 фраз

Звичайно, вчинки говорять голосніше за будь-слів, але значення деяких фраз просто не можна применшувати. Якщо ви недавно вступили у відносини або поки тільки ходите на побачення, будьте уважні до фраз, які ваш потенційний обранець ніколи не повинен використовувати по відношенню до вас.

«Досить драматизувати»

Якщо він надає дуже великого значення тому, що ви нібито постійно «роздмухуєте» проблеми на порожньому місці, задумайтеся. Той, хто дійсно вас цінує, повинен бути більш сприйнятливим до ваших потреб / переживань, і намагатися їх задовольнити / вирішити будь-яким можливим способом.

Автоматичне відторгнення всього, що ви говорите, або вашої думки – ось той самий червоний прапор, який провіщає майбутні проблеми в стосунках.

«Ти завжди / ніколи …»

Це провокаційні слова, які обов’язково підливають бензину у вогонь. Вони переносять всю провину на вас, позбавляючи партнера від відповідальності за загострення конфлікту. А це не тільки змушує страждати (як правило, необгрунтовано), але і не спонукає вас переоцінити свою поведінку або спробувати подивитися на речі з його точки зору.

Насправді, ці фрази змушують вас прийняти оборонну позицію. Навіть якщо це і перебільшення, його все одно не можна використовувати. Точка, крапка.

«Якби ти любила мене, то …»

Ця фраза чимось нагадує шантаж, який може з легкістю перерости в маніпуляцію (якщо цього ще не сталося).

Партнер не повинен змушувати вас відчувати себе винуватою, не кажучи вже про використання любові в якості зброї. Якщо у нього є якісь побоювання щодо відносин, дуже важливо, щоб він міг просто поговорити про це (а не вдавався до маніпуляцій).

«Ти така ж / абсолютно не така, як моя колишня»

Хоч іноді ми і порівнюємо наших колишніх і поточних партнерів, але цього ні в якому разі не можна обговорювати зі своєю другою половинкою. Це не означає, що він повинен приховувати свої почуття, але про деякі речі часом слід промовчати.

Подібні розмови не приведуть ні до чого хорошого, навіть якщо вони і нешкідливі. У будь-якому випадку, це буде свідчити про те, що він думає про свою колишню. А, значить, і про те, що він ще не забув про минуле.

«Закрий рот / Заткнись»

Всі ми деколи зопалу говоримо зайве, але ця фраза дійсно груба і принизлива. Будь-партнер, який говорить подібне дівчині, однозначно її не гідний.

Це виразне послання про те, що ваші думки для нього нічого не значать. Хороший партнер спонукає відкритися йому, а не закриватися в собі.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!