Близько 20 років тому 17-річний юнак одружився на 50-річній жінці. Ось як склалося їхнє життя

Близько 20 років тому 17-річний юнак одружився на 50-річній жінці. Ось як склалося їхнє життя

Близько 20 років тому 17-річний юнак одружився на 50-річній жінці. Їхнє спільне життя вразило всіх.

Джей Бархем в свої 17 років пішов вчитися водінню, щоб уже в 18 отримати права. Він не міг передбачити, що на курсах з водіння зустріне кохання всього свого життя. Не могла цього припустити і 51-річна «розлучена» з двома дітьми Лінда.

Однак, їх відразу ж потягнуло один до одного. Джей ніколи не зустрічав таких витончених жінок. До того ж Лінда допомагала освоїти йому водіння автомобіля. Лінда ж зуміла розглянути в 17-річному юнакові справжнього чоловіка. Своєю мудрістю та судженнями він здавався набагато старшим за свій вік.

Вони не змогли встояти. Між Ліндою і Джеєм зав’язалися стосунки. Через рік Джей зробив їй пропозицію і вона сказала «так». Красива історія, правда? З тих пір пройшло майже 20 років. Ось як склалося їхнє життя.

На той момент у Лінди син був ровесником Джея. А дочці Лінди було 13. Однак, діти прийняли вибір матері. Аби вона була щаслива !

Пара заснувала власний пекарський бізнес. Бізнес процвітає. Вони як і раніше насолоджуються товариством один одного. Слухають разом улюблену музику, а вихідні проводять на фермі.

Коли вони розписалися Лінда ще могла завагітніти. Однак, Джей не захотів. Він вважає, що він народжений, щоб все життя бути чоловіком-дитиною. Але через майже 20 років із задоволенням няньчиться з численними онуками Лінди.

Джей не переймається про те, що дружина помре раніше за нього. Він насолоджується кожним днем ​​поруч зі своєю чуйною і уважною дружиною.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!