Борис Джонсон вважає пyтіна негідним довіри. Британія підтримуватиме Україну і надалі

Борис Джонсон заявив, що його країна планує і надалі відправляти в Україну зброю, причому озброєння буде ефективнішим за попереднє.

Примирливим застереженням з боку путіна давно ніхто не вірить, pосія лише тягне час, щоб дотриматися формальності та зберегти обличчя. Поки вона відволікає увагу, в армії відновлюють втрати і готують нові способи продовжувати війну.

Борис Джонсон не сумнівається: ситуація може і погіршитися, тому вважає за необхідне й надалі озброювати Україну, причому значно серйознішим чином.

Адмірал Тоні Радайкін зробив доповідь про українську ситуацію у британському парламенті. Він особливо зазначив, що армія України утримує зайняті позиції, а подекуди навіть відтиснює росіян з їхніх насиджених місць.

Політики стверджують, що Україна та Велика Британія в даний момент на новому витку співпраці, тому допускають можливість подальших поставок новітнього озброєння армії, що обороняється.

За даними англійської розвідки, pосія виводить війська з-під Києва через серйозні втрати, а не озвучене бажання продемонструвати мирні наміри. Але ті частини, що вдалося зберегти, ще дадуть про себе знати на території Луганської та Донецької областей.

Українське військове керівництво підтримує цю оцінку. pосії ніхто не довіряє, їхнє відведення військ називають не пропозицією перемир’я, а ротацією. Україну намагаються обдурити, як і Захід. Пентагон себе обманювати не дасть, їхні аналітики також упевнені, що війська просто перекидають на інші ділянки.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!