Будьте обережні зі своїми думками! Я якось надумала дурниць… вже два місяці страждаю

Я була не з тих хто вірить у карму, бумеранг та інші речі пов’язані з матеріалізацією думок.  Та те, що коїться зі мною останні кілька місяців ніяк інакше як “карма” не назвеш.

Була в мене на роботі колега, яка дуже часто хворіла. З нею постійно відбувалася якісь не зрозумілі мені речі: то приїде на роботу в різних капцях, то переплутає краплі для носа і для очей. Про себе я завжди насміхалася над нею. Думала, що таке може статися лише з якимись недолугими людьми. Та після цих думок, мені в голову прилетів “нехилий такий бумеранг…

Я дуже захворіла два місяці тому. Спочатку думала, що звичайна застуда, але застуда якимось чином трансформувалася у пневмонію. Потрапила до лікарні. Після ліків у мене почалися проблеми зі шкірою. Обличчя обсипало прищами наче 13-річного підлітка. Стала ховати прищі під різними тональними засобами, намагалася їх прибирати за допомогою спеціальних мазей та розчинів. Догралася, коли отримала опік ока. Потрапила знову до лікарні. Цього разу до офтальмологічного відділення. Лежала біля вікна, і мене знову продуло. Знову захворіла. Швидше за все, через ослаблений імунітет. Поки медсестра ставила крапельниці, то пробила мені вену. По передпліччю розрослася величезна пляма. Останнім акордом була алергія. Ніколи не було, а тут з’явилося.

Щойно виписалася з лікарні, прийшла на роботу, а там перевірка. Я під дією ліків від алергії на робочому місці була немов овоч (неправильно приймала). Після перевірки мене викликав начальник і сказав, щоб шукала іншу роботу.

Скоротили, запропонували працювати прибиральницею, я відмовилась. Зараз сиджу вдома, шукаю роботу, ходжу співбесідами. Дивно, як за два місяці може кардинально змінитися життя. Як з успішної леді перетворитися на хворобливу дівчину. Сиджу, згадую ту співробітницю, яку мені навіть шкода не було і розумію, що сама стала такою самою. Все ж таки карма?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!