Частину грошей зі своїх концертів в Ізраїлі Галкін передасть на допомогу українцям

У той час як на poсії продовжують «штампувати» заборони проти Галкіна та Пугачової у зв’язку з їхньою незгодою з вiйною в Україні, знаменита сім’я облаштовує своє життя в Ізраїлі. Максим уже запланував гастролі країною, які пройдуть влітку. Варто зазначити, що квитки на шоу гумориста розкуповують дуже швидко.

Про свої майбутні гастролі артист розповів у соціальній мережі, зазначивши, що частину коштів від продажу квитків він планує передати фондам, які займаються підтримкою бiженців з України.

«Настали дуже складні часи. Ми бачимо навколо себе трагедію величезного масштабу, це особисті трагедії українців та гуманітарна катастрофа для всього світу.

Мільйони жителів України втратили свої будинки, вони змушені залишити все та втекти з країни. Люди втратили роботу та засоби для існування. Частину коштів, які я зароблю, виступаючи в Ізраїлі, я планую віддати, щоб допомогти таким людям», – написав на своїй сторінці Максим.

Галкін та Пугачова у перші дні війни висловилися на підтримку України та засудили дії своєї країни. Гуморист змінив також контент у своїх соціальних мережах, переставши викладати розважальні пости, адже, на його думку, у ситуації, що склалася, він просто не має на це морального права.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!