Чоловік до мене охолов, наче я чужа йому. Це криза чи пора розлучатися?

Познайомилися з моїм чоловіком ще у школі. А якщо бути точнішим, то у 10 класі. Тоді ми й почали спілкуватися, а згодом і зустрічатися. Інших стосунків у моєму житті не було. Перший поцілунок, перший та єдиний чоловік. Так само і я в нього була перша, та єдина. Ніби в казці правда? Та з часом ця казна плавно перетворилася у жахіття…

Після закінчення школи, ми домовилися, що вступатимемо до одного університету. Я хотіла пов’язати своє життя з біологією, але обрала фізику та математику, щоб бути поряд із хлопцем. Після університету почали працювати. Мене взяли у велику компанію, а чоловік залишився працювати в університеті. Одружилися через рік після навчання.

І тут його наче підмінили. Спочатку разом займалися домашніми справами. Готування та прибирання ділили навпіл. Хто мав час, той і готував. Я зараз буквально зашиваюсь на роботі. Приходжу додому – а там бруд, неприємний запах, їсти нічого, а чоловік грає у приставку.

До мене повністю охолов. Що тільки не робила: купувала спеціальну білизну, щось замовила в інтернеті, щоб підігріти пристрасть. Намагалася з ним прямо поговорити – нічого. Говорить, що все добре, що все як раніше. Тільки я бачу, що він так зі мною поводиться, ніби для нього це тяжкий тягар. Подруга  каже, що це нормально – криза подружнього життя. Вважає, що мій чоловік ще не нагулявся, я ж у нього теж єдина, що він незабаром почне зраджувати. Сподіваюся, що вона помиляється.

Іноді навіть не хочеться повертатися додому та бачити похмуре обличчя чоловіка, якому все до одного місця. У тому числі і я. Не знаю, напевно розлучуся з ним, якщо нічого не зміниться, чи є ще надія на краще?

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!