Чоловік гробить своє здоров’я, а страждаю від цього я…

Почалося все кілька років тому. Якось чоловікові все стало просто байдуже. Раніше він мав хобі: займався ландшафтним дизайном. З невідомих мені причин хобі зникло. Почала помічати, що кава зникає вдома з неймовірною швидкістю. Вирішила простежити за тим, скільки благовірний випиває кави на день і мало не очманіла – мінімум 6 чашок!

І постійно палить. Раніше, звичайно, теж курив, але тепер почав диміти як паротяг. Може за один раз викурити одразу дві цигарки. Зробив каву – пішов покурив. Якщо якась перерва, то обов’язково із цигаркою. Їсть тепер тільки жирне м’ясо, як свинина чи баранина. Навіть став спеціально свинячі шкварки робити. Любить їх додавати у картопляне пюре.

Ще чотири роки тому міг без проблем підтягнутися 20 разів. Зараз до турніка підходить тільки, щоб вибити килим. Про гантелі взагалі мовчу, він їх просто відніс на балкон. Щоп’ятниці обов’язково купує пиво і не баночку, а одразу літри 3 на одного. А про посиденьки з друзями взагалі мовчу, там п’є скільки влізе.

Страшенно змінився. Був підтягнутий красень, а став жирний кабан. Навіть неприємно з ним у ліжко лягати. Не знаю, навіщо він так себе запустив. Складається таке враження, що йому просто все набридло і топить своє горе в алкоголі, сигаретах і жирній їжі. А страждаю від цього я, бо скільки разів не намагалася поговорити – щоразу починався скандал. З опалу могла й отримати ляпаса.

Тепер ось навіть і не заїкаюся.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!