Чоловік Наталі почав краще заробляти, та від цього вона жила тільки гірше

Я одружена вже шість років. Протягом усього цього часу спостерігаю за трансформацією чоловіка на щось жахливе. Йому від батька дістався невеликий бізнес. Щороку бізнес все більше розцвітав під  його чуйним керівництвом. Чи ж не чудово, коли дохід подвоюється щороку упродовж останніх п’яти років? Я не думала, що чоловік має настільки сильну ділову жилку. Була рада тому, що все було добре.

Але все має зворотний бік. Так сталося і з чоловіком — він став дуже сухим, розважливим, підозрілим, ревнивим… жорстоким. Цей перелік можна продовжувати дуже довго. Що я хочу сказати? Чоловік дуже змінився. Став байдужим до мене. Поводиться так, ніби я просто додаток до квартири, в якій ми живемо. Часто сваримося через це, часом доходить до того, що мушу тікати з дому…

Куди подівся той добрий і милий хлопець, за якого я виходила?

Нещодавно через знайому дізналася, що він вигнав з роботи чоловіка, який залишився без дружини, але з трьома дітьми. Підвів його під якусь статтю: чи то запізнення, чи злодійство, і змусив написати заяву за власним бажанням. Людей експлуатує просто безбожно. Грубіянить та ображає всіх, навіть мене. Страшно, що один із його несправедливо звільнених працівників нам колись помститься.

Я вже й грошам не рада. Так, двічі на рік ми літаємо відпочивати у теплі країни. Але я по-справжньому почала боятися свого чоловіка. Це не та людина, в яку я колись закохалася. Я його дуже боюся.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!