Чоловік не може сам забезпечити свою сім’ю, але проти того, щоби дружина брала гроші у своїх батьків. Бо це “принижує його як чоловіка”

— За сім років свекри навіть не подумали, що ми живемо на межі злиднів. Ні копійки не дали! Мої батьки нам і продукти купують, і оплачують комуналку, перші роки квартиру винаймали. Навіть коли онук народився, вони не думали метушитися. Обіцяли подарувати ліжечко, але це виявилися порожні слова! — бідкається 28-річна Даша.

— Нічого не купили дитині?

— Вона казала, що купить, якщо я знайду ліжечко за дві тисячі. Запропонувала мені пошукати на сайтах оголошень, може хтось безкоштовно віддає. Я злякалася від такої заявки. Я розуміла, що за такі гроші нічого не знайду. Моя мама психанула і сама купила нам усе потрібне. А свекруха на виписку з кулькою прийшла!

— Ну дає!

— Вона сказала, що не бачить сенсу купувати щось дороге для онука, бо діти швидко ростуть. Минулого місяця ми всі хворіли. Моя мама викликала лікаря, привезла ліки, їсти наготувала. Чоловік почав обурюватись. Мовляв, не потрібна нам допомога, він ніяково почувається. Його мама лише банку меду передала та побажала міцного здоров’я. Ось і вся її допомога! Ми сильно посварилися. Він стверджує, що батьки не зобов’язані допомагати. А як нам виживати?

Батьки Андрія досить забезпечені люди, але люблять скаржитися, як все в них погано. Ось недавно вони купили собі будинок за містом, щоб на старості років там коротати дні. Свою квартиру хочуть здавати квартирантам, надбавка до пенсії. Найцікавіше, що свекри про це нікому не розповідають — усе таємно зберігають.

Даша з чоловіком і сином блукає по орендованих квартирах. Останнім часом із фінансами взагалі напружено. У Андрія з роботою справи не ладнаються, цього місяця без премії його залишили. Але він теж не напружується — сидить рівно на одному місці.

Даша ходить на роботу, проте зарплату отримує мінімальну. Вона не може повноцінно будувати кар’єру, тому що їй треба дитиною займатися. А на лікарняних Андрій не сидить — усе на дружині.

Природно, за такого фінансового становища про іпотеку навіть не може бути мови. Та й грошей на початковий внесок молода сім’я не має. Якби батьки Дарії не допомагали, ті взагалі взагалі б без хліба сиділи.

Чоловік почувається ніяково, коли теща дає гроші. Він вимагає, щоб дружина припинила приймати допомогу батьків. Але Дарина не розуміє, що цим вона ставить чоловіка у незручне становище. Виходить, що він не чоловік, якщо не може утримувати свою сім’ю.

Андрій ображається на Дашу, а вона не розуміє, що робить не так. Дружина впевнена, що їм не впоратися без подачок батьків. Потрібно називати речі своїми іменами – без сторонньої допомоги їм не вирулити.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!