Чоловік поливав квіти померлої дружини, але тільки через п’ять років виявив, що з ними щось не так

Чоловік поливав квіти померлої дружини, але тільки через п’ять років виявив, що з ними щось не так

Пожежна з Лондона, Антонія Ніколь, поділилася в твіттері однією історією, яка дуже швидко стала популярною в соціальній мережах.

Батьки Антонії жили в Південній Африці. Познайомилися вони, коли були зовсім молодими, в 16 років. З тих пір вони не могли і уявити життя один без одного, навіть працювали разом.

Але в сім’ю прийшла страшна біда. У мами, Федрі Фиттон, виявили рак. Жінка померла у віці 69 років.

-Вона боролася з раком п’ять років, але все одно померла. – розповідає Антонія.

Перед смертю, Федрі попросила тата виконати одне її прохання. Дружина попросила поливати її квіти. Вважається, що якщо людина перед смертю попросила  про що-небудь, то це потрібно виконувати.

«Перед смертю моя мама дала татові точні інструкції – поливати квіти у ванній. Він неухильно дотримувався наказу і поливав їх не перестаючи. Вони стали виглядати настільки здорово, що тато захотів перенести їх в новий будинок. І виявив, що вони пластикові! Прямо чую, як мама хихикає ».

Тато зрозумів, що квіти штучні лише п’ять років по тому. Антонія визнає, що в той момент, коли це сталося їм було дуже смішно і вони відчули що мама знову з ними.

Публікація Антонії зібрала 40 тисяч лайків. Побачивши скільки людей відреагувало на її історію, вона вирішила викласти фотографію, як батько поливає ті самі квіти:

«Реакція на мою історію просто неймовірна. Мій тато був вражений, як і я, скільком людям це цікаво. Так приємно, що мої друзі і сім’я знову говорять про неї, згадують її. Мамі б це сподобалося ».

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!