Чоловік поїхав порибалити й залишив телефон вдома. Тоді Люба й дізналася про його брехню

Мені 33 роки, чоловік на 4 роки старший за мене. Приблизно чотири місяці тому я цілком випадково дізналася, що має коханку. Скажу так: краще захищайте листування. Я не з тих жінок, які тільки й чекають моменту, щоб перечитати всі листування в телефоні чоловіка, щоб щось знайти. Мене таке ніколи не цікавило. Та й навіщо? Я йому довіряла, а виявилося, що не варто було.

Якось чоловік поїхав на рибалку та залишив удома телефон. Так йому якийсь “Сергій СТО” став писати повідомлення провокативного характеру, навіть не хочу вдаватися у подробиці. А я й не втрималася й відповіла на одне з них: “Ок. Чоловік поїхав. Приїде — передам обов’язково”. Ні, ну а чого приховувати?

Все б нічого, розбіглися б спокійно, якби не двоє дітей. Ех, знала б, чим все обернеться… Довелося розлучатися через суд через дітей. Жаль малюків. Близнюкам ось-ось три роки виповниться. Домовилися з колишнім, що діти поживуть з ним, поки я влаштовуватимуся на роботу. Влаштувалася. Було важко, але це я зробила.

Через два тижні після того, як діти оселилися в нього, колишній заволав. Майже щодня став дзвонити — питати щодо мого працевлаштування. Навіть якось пропонував разом тимчасово знову пожити. Оце вже ні!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!