“Чоловік такий працьовитий, але я вже втомилася жити на будівництві!”, – жаліється Світлана

Таке враження, що ремонт – це процес, який не можливо закінчити, а лише призупинити. Це вічна, але завжди актуальна тема для скандалів у родині, а деколи буває навіть причиною розлучень.

Живу з мамою та чоловіком у приватному будинку. Є діти. Перший ремонт почали робити перед народженням дитини. Займалися переробленням ванної кімнати, туалету та дитячої. З народженням дитини нічого не змінилося, просто чоловік зайнявся переобладнанням горища на житлову кімнату. Згодом чоловік почав міняти систему опалення, зайнявся утепленням даху. Ще через рік взявся за утеплення стін будинку та фундаменту. З’ясувалося, що десь жучок погриз балки в підлозі, довелося розкривати підлогу. Заодно поміняли вікна у старій половині. Довелося ремонтувати стіни.

Я за цей час ще раз завагітніла. Цього разу вже чекали на двійнят. Кімнат катастрофічно не вистачало. Чоловік зайнявся прибудовою. Залив фундамент і помчало. Змінив покриття даху, заодно переробив кроквяну систему.

Народила. А ремонт все не припиняється. Чоловік настільки увійшов у смак постійних перероблень, покращень та змін… Йому подобається цим займатися, а я вже просто втомилася. Вже не можу слухати цей шум. Втомилася вимивати. Втомилася прибирати цей пил та бруд. Втомилася від усього.

Начебто й грішно скаржитися на такого чемного та працьовитого чоловіка, але сил ніяких немає. Таке враження, що живемо на будівництві!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!