Чоловік цілими днями дивиться телевізор, а я з дітьми йому геть не цікава, – скаржиться Орися

Вже не знаю, що мені робити, аби звернути увагу свого чоловіка на його сім’ю. Таке враження, що я і діти йому геть не цікаві, а все, що є в його полі зору, це телевізор і пачка чипсів.

Щовечора, коли він тільки приходить з роботи, перше, за що він береться після вечері – пульт від телевізора. І просто до опівночі сидить нерухомо переглядаючи то футбол, то якісь недолугі фільми. Його не цікавить, чи здорові його діти, які в них успіхи в школі, чим вони взагалі займаються у позакласний час. Він не приділяє їм жодної уваги і взагалі, таке враження, що він, наче декорація в домі.

Про себе взагалі мовчу, ми практично не розмовляємо, для мене він якийсь недосяжний, попри те, що сидить на відстані двох метрів.

Звісно, я розумію, він багато працює, приходить з роботи втомлений і хоче відпочити та відволіктися. Але хіба це відпочинок? Більше схоже на якусь деградацію. І йому нічого в цьому житті не цікаво. Навіть коли в нього вихідні, він краще проведе їх перед телевізором, ніж піде кудись із дітьми та зі мною.

Вже не знаю, що робити, аби повернути свого чоловіка назад в реальність… якщо так піде далі, то просто піду від нього. Хоча здається, він навіть цього не помітить!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!