Чоловік вважає, що я маю сидіти вдома й брати гроші в нього, хоча я заробляю втричі більше…

Я могла уявити всяке, але ніколи б не подумала, що питання заробітку стане такою великою проблемою. У моїй сім’ї зараз все настільки погано, що шлюб буквально тріщить по швах. Причина цього в тому, що я заробляю набагато більше за чоловіка.

Познайомилися ми на минулій роботі. Спочатку підколювали один одного на роботі, потім стали фліртувати, зустрічатися, зійшлися, одружилися. Десь через пів року на в=фірмі почалася криза, заробітні плати у багатьох порізали під корінь. Мій заробіток складався на 80% із преміальних. Грошей не вистачало.

У чоловіка зарплата також скоротилася, але не так сильно. Я написала заяву за власним бажанням і почала пробувати себе в іншій сфері — пішла в рекламу. Спочатку заробіток був дуже великий. Тепер же заробляю від двох до трьох тисяч доларів. А у чоловіка як були ті горезвісні 700-800 доларів, так і залишилися.

Сумно те, що ми з чоловіком часто сваримося саме через гроші. Тепер уже я вибирала, де ми відпочиватимемо, що купуватимемо і куди вкладати гроші. По-моєму, це справедливо, коли я заробляю в 3-4 рази більше за чоловіка. Ніякі мої вмовляння щодо звільнення та пошуку іншої роботи не діють.

Тепер чоловік придумав, що мені терміново треба завагітніти та народити і три роки сидіти у декреті. Жодні аргументи не працюють. Причому аргументи серйозні – я проходжу лікування по-жіночому. Якщо зараз завагітніти, то великі ризики взагалі не народити. Але чоловік чути нічого не хоче, впевнений, що я це все вигадала і “накрутила себе”.

Хоче, щоб я була від нього фінансово залежною, а він був героєм, який із панського плеча дає мені гроші на життя.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!