Чоловік захопився відеоіграми. Як виправити ситуацію й звернути на себе увагу?

Познайомилася я з чоловіком в інтернеті. Зараз майже всі знаходять один одного в мережі. Не можу сказати, що інтернет це погано, та  має бути міра в усьому, навіть у тому, що не приносить шкоди. Ми завжди були активними людьми, подорожували та проводили багато часу з друзями, чи тільки удвох.

Але минуло якихось півтора місяця після весілля, як мого благовірного наче підмінили. Він повністю поринув у світ онлайн-ігор. Після роботи насамперед не руки миє, а біжить вмикати свій комп’ютер. Почав вечеряти прямо перед екраном. За вечір відривається від комп’ютера лише три рази — і то для того, щоб побігти в туалет. Іноді забуває, не встигає, а може, просто не хоче митися перед сном.

Найдивніше ще й те, що ми з ним не лаялися. Я б зрозуміла, якби це була якась форма протесту чи ігнорування, але ж ні. Друзі покликали пити пиво тиждень тому, він сказав, що зайнятий. А потім до ночі виконував черговий квест, яким кінця та краю немає.

Зараз я йому вечерю залишаю виключно на кухні. Так він став собі їжу перед монітором ставити. А іноді просто забував поїсти.Часом взагалі нічого не готую то він і не помічає. Але їжа це ще пів біди.  Вже дістало таке ставлення. Намагалася його багато разів витягнути надвір прогулятися. Розумію, що він працює і втомлюється, але я теж працюю.

Два вечори поспіль йшла до подружки у гості. Найсмішніше, що він навіть не помітив моєї відсутності. Відчуваю, що саме час завести коханця і приводити його в нашу спальню, поки чоловік грає в танки… він все одно не помітить…

Навіть не знаю що тепер робити та як повернути чоловіка в сім’ю й до реальності…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!