Чоловік запросив дружину повечеряти та був здивований, коли ресторан сплатив його рахунок

Здійснювати добрі вчинки в бажанні отримати нагороду – марна витівка. Проте турбота про оточуючих, старанна праця та самовідданість завжди оплачуються сторицею. Це історія про те, як співробітники ресторану зробили подарунок колезі з лікарні. На честь чого?

Джеффу Мансу 65 років, але чоловік досі працює кухарем у лікарні. Щодня його кухня обслуговує сотні пацієнтів, допомагаючи швидше повернути сили та реабілітуватися. Так сталося, що цього року зміна випала на святковий тиждень. Тому різдвяні дні дружина провела на самоті: вітання по телевізору, салют за вікном, розпакування подарунків – все без чоловіка.

Щоб компенсувати брак уваги, містер Манс запросив свою дружину до кіно. Але так як зустріч проходила майже відразу після завершення трудової зміни, Керол запропонувала для початку заглянути в ресторанчик. Три страви та пляшечка вина мали скрасити час.

Виявилося, що не лише у лікарнях наплив клієнтів! Розставляючи тарілки, персонал розговорився з парою і поділився звісткою про високе навантаження через велику кількість відвідувачів. У відповідь Джефф розповів про свою роботу та обставини сімейної вечері.

Маленька дискусія не пройшла даремно. Здивуванню подружжя не було меж, коли офіціант приніс рахунок. Замість підсумкової суми там красувався напис: «Оскільки ви провели Різдво у турботі про інших, сьогодні ми подбаємо про вас!»

На питання про помилку, що закралася, співробітники закладу жартували. Презент не обмежувався десертом чи напоями, не був частиною акції. Він став нагородою конкретної людини.

Зворушлива ситуація. Якщо придивитися, щодня люди роблять хороші справи, бажаючи порадувати чи віддячити. Немає нічого поганого в прагненні робити добро, нехай навіть багато хто соромиться робити це відкрито.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!