Чоловік звик, що завжди у квартирі чисто, прибрано, готовий обід та вечеря. Сама Наталя часто не встигала поснідати

Краще в будь-якому віці зважитись на зміни, ніж плакати над своїми розбитими мріями. У Наталії була велика сім’я, батьки, три сестри та брат. Вона була найстарша, тому їй доводилося допомагати по господарству і доглядати молодших, навчати з ними уроки.

Самі батьки багато уваги освіті Наталі не приділяли, вони одразу вирішили, що старша дочка має залишитися з ними, щоб допомагати по господарству. А ось Наталю перспектива батрачити на селі все життя не приваблювала. Вона намагалася знайти будь-яку нагоду, щоб поїхати до міста. То ліки в аптеці купити, то на літній підробіток влаштуватися.

Так познайомилася із майбутнім чоловіком. Хлопець був з околиці міста, такий самий простий, як і Наталя. Вони побралися, народився син Іван. Хлопчик здоровий і красивий. Наталка дивилася за будинком, за дитиною, та ще встигала підробляти в кіоску. Добре, що він був поруч із будинком.

Так минуло багато років. А Наталя не вважала, що гідна відпочинку, вона й не знала іншого життя, просто крутилася, як білка в колесі та все. Це всіх влаштовувало і ніхто не поспішав допомагати Наталії, та вона нікому не скаржилася.

Ніхто ніколи не чув від неї слів відмови. Потім народився онук, донька вважала, що мати зобов’язана сидіти з онуком і часто залишала дитину Наталі. Навіть не цікавлячись, чи є у неї на це сили та час.

А потім у житті Наталі сталася одна подія. Вона познайомилася на роботі із чоловіком. У минулому він був військовим. Нині вдівцем. Чоловік уже давно придивлявся до Наталі і був таємно в неї закоханий, а потім наважився запропонувати прргулятися.

Звичайно, в 53 роки, коли є і чоловік і діти і навіть онук- це не просто, але ось Наталя зважилася. Звичайно, вона спочатку подумала, а потім наважилася. Поговорила з чоловіком, пояснила, що хоче піти. Потім поговорила із дітьми. Таку новину члени сім’ї взяли в багнети, для них це означало, що не буде більше гарячих обідів та сніданків і все доведеться робити самостійно.

Чоловік навіть не схотів розмовляти з Наталею, просто мовчав. Так само вчинив і син, а ось донька спробувала переконати матір, але потім сказала, що їй потрібна допомога з дитиною. Для себе жінка не почула нічого нового. Цього разу вона сама не захотіла продовжувати розмову та відключила телефон. Розмовляти, насправді не було про що. Якщо за весь час не знайшлося для Наталії у її сім’ї добрих слів, то й зараз було краще мовчати.

Новий чоловік оточив Наталю турботою та увагою. Він купив їй багато сучасної техніки, яка значно полегшує роботу по дому. Сам теж умів готувати, а ще щоранку він не забував говорити Наталі, як він її любить і як нею захоплюється.

Таке ставлення переконувало жінку, що вона зробила правильний вибір. Від уваги з боку чоловіка у жінки виросли крила, і вона повірила, що насправді щось означає. Жаль, що ніхто раніше не зміг подарувати їй це відчуття.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!