Чоловіки, які одружуються на розумних жінках, живуть довше

Чоловіки, які одружуються на розумних жінках, живуть довше

Спробуйте уявити собі ідеальну дружину. Чи є високий рівень інтелекту одним з найвагоміших її достоїнств? Можливо, чоловікам варто було б більше уваги звертати на те, наскільки розумна їх обраниця.

В рамках дослідження, проведеного в Абердинському університеті, вчені встановили, що чоловіки, які одружуються на розумних жінках, не тільки живуть довше, вони також більш щасливі і менш схильні до таких захворювань, як хвороба Альцгеймера і старече недоумство.

Лоуренс Уеддей, заслужений професор-психіатр Медичного коледжу при Абердинському університеті, вважає: «Хлопцям ніколи не говорять про те, що якщо вони хочуть прожити довге життя, то в дружини собі вони повинні вибрати дівчину з високим рівнем інтелекту. Інтелект – це найкраща превентивна міра проти старечого недоумства ».

Результати попереднього дослідження в цій області дозволили зробити висновок про те, що різного роду інтелектуальні ігри (наприклад, кросворди) є свого роду «превентивними заходами» проти хвороби Альцгеймера і старечого недоумства. Вся справа в тому, що такі ігри стимулюють роботу мозку.

Отже, немає нічого дивного в тому, що дружина, яка змушує свого чоловіка думати і міркувати, може також посприяти тому, що він буде надійно захищений від дегенеративних захворювань нервової системи.

Неймовірно дивним може здатися той факт, що чоловіки, одружені на розумних жінках, в повсякденному житті не демонстрували ознак старечого недоумства навіть у тих випадках, коли МРТ головного мозку показувала ознаки захворювання. Як правило, лікарі дійшли висновку про те, що такий пацієнт не тільки повністю дієздатний, але і відрізняється досить високим інтелектом.

Підштовхувати і жінок, і чоловіків до того, щоб вони більше уваги звертали на розумові здібності, а не на зовнішність – складна справа.

Дівчата, яким з дитинства прищеплюється думка про те, що вони повинні пишатися тим, що вони розумні, в майбутньому стають досить незалежними і сильними особистостями. Хлопцям, які здатні прийняти і погодитися з цим, в майбутньому буде набагато простіше вибудувати відносини з жінкою, а також створити кращий світ як для своєї дружини, так і для своїх дочок.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!