Чому жінка, яка чекала 5 років дзвінка від чоловіка, зламала йому життя?

Він подзвонив їй через 5 років. І її номер виявився ще дійсним, може, вона чекала … Коли вона підняла трубку, його шкіру покрив озноб. Судячи з голосу, вона була щаслива, на задньому фоні було чути дитячий сміх. Після її «Алло» він онімів, адже він не знав, що говорити.

Він був радий, що у неї все добре, але з іншого боку, його серце порвалося на шматки. П’ять років тому вона присягалася, що буде любити його все життя. Він лише сміявся і відповідав: «Ти ще знайдеш свою людину», але розумів, що вона говорить це щиро. Але все одно її кинув.

Після другого «Алло» він кинув трубку, міцно стиснувши телефон в руці. Потім пішло смс: «Привіт, я так і думала, що ти подзвониш … навіть чекала цього. Дуже хотіла почути твій голос, але ти злякався, як і тоді. Але зараз я сміливо можу відключити цей телефон. Я знаю, чому ти подзвонив – дізнатися, чи люблю я тебе. Так, люблю до цих пір. Тоді я тобі не збрехала … »

Він намагався знову їй додзвонитися, але абонент був недоступний. Дзвонив на наступний день, потім ще і ще … кожен день дзвонив. Намагався знайти її. Але все марно. Зараз йому 40 років, і він один. У нього немає ні сім’ї, ні дітей. Лише той номер, що і 15 років тому. Раптом вона подзвонить … Цінуйте тих, хто вас любить, зараз, потім може бути запізно.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!