Cвітлана – нова дружина нашого сина. Вона просто перешкоджає його спілкуванню з колишньою дружиною та дитиною. Ми з чоловіком також потрапили під роздачу. Я вважаю, що ми в цій ситуації маємо рацію, але не хочеться, щоб у сина знову були проблеми в особистому житті. Може можна якось вплинути на невістку, щоб ми нарешті зрозуміли одне одного?

Мені 56 років. Маю двох дорослих синів. Молодший син ще навчається в університеті, мріє зробити кар’єру. Старший син вирішив, що сім’я важливіша, тому за свої 32 роки встиг двічі одружитися.

Ігор має доньку від першого шлюбу. З його першою дружиною я завжди була у чудових стосунках, вона мені стала як дочка. В їх розлучення я не лізла. У житті буває всяке. Напевно, не спромоглися просто пройти випробування часом. Вони були разом із шкільної лави, три роки тому їх дороги розійшлися.

Я спочатку переживала з приводу їхнього розриву, умовляла сина одуматися і повернутися в сім’ю, але він сказав, що між ними все скінчено. Мені було гірко, але довелося сприйняти цей факт.

Я продовжувала спілкування з колишньою невісткою та онукою, іноді ми забирали онуку до себе на вихідні, дуже її любимо, вона у нас перша онука і до неї у нас якась особлива любов. Намагаємося її занадто не балувати, але це вдається важко.

Син теж завжди підтримував нормальні стосунки зі своєю колишньою дружиною, проводив час із дочкою, купував їй іграшки та допомагав грошима.

Через рік після розлучення син повідомив нам, що має намір знову одружитися і познайомив нас зі своєю новою обраницею Світланою. Я всіляко намагалася не порівнювати її з колишньою невісткою, але мені ніяк не виходило. Аж надто я була прив’язана до неї та внучки.

Ми з чоловіком прийняли Світлану, ми бачили, як наш син змінився під час стосунків із нею. Він став якимось серйознішим і дорослішим, видно, що до Свєти він ставиться якось інакше, більш трепетно.

Ми були тільки раді, що у сина все налагоджується в особистому житті. Світлана виявилася гарною дівчиною. Незабаром вони розписалися, весілля не захотіли грати, а вирішили полетіти до моря на відпочинок.

Все було добре, поки нова дружина сина не стала пред’являти йому і нам претензії щодо спілкування з колишньою дружиною.

– Як батькові не бачитися з власною дитиною? А нам із онукою? – Спробувала спокійно порозумітися я.

Світлана навіть чути не хотіла наших доводів. Я розуміла, що вона ще молода і в ній говорять ревнощі, але, як на мене, не можна ставити такі ультиматуми.

Звичайно, переривати спілкування з онукою ніхто не збирався. Ми з чоловіком, як і раніше, іноді запрошували колишню невістку до себе на чай, просто намагалися при Свєті про це не згадувати.

Одного з таких вечорів, коли ми запросили їх до себе в гості, син зі своєю дружиною здійснили нам несподіваний візит. Аліна з донькою вже збиралися йти, коли у двері зателефонували.

На порозі стояв син із тортом у руках, поряд з ним була Світлана. Вона в обличчі змінилася, коли побачила колишню дружину. Добре, що обійшлося без скандалів, але весь вечір Світлана сиділа за столом з кислою міною.

– Ми, взагалі, прийшли до вас повідомити радісну новину – почав казати син.

Виявилось, що вони готуються стати батьками. Мій син стане татом удруге. Звичайно, ми були щасливі від цієї звістки, проте щастя на обличчі Свєти я не бачила.

Пізно ввечері мені зателефонував син і сказав, що Світлана дуже засмутилася і влаштувала йому вдома скандал через те, що ми запросили до себе колишню невістку. Виявилося, що вона заборонила синові бачитися з колишньою дружиною і намагається всіляко перешкоджати спілкуванню з донькою.

Мене жахливо обурила така поведінка, але я сказала синові, щоб зі своєю дружиною він розбирався сам.

– Але від спілкування з дитиною відмовлятися – це остання справа. Дівчинка не винна у тому, що її батьки розлучилися. У неї є мама та тато – сказала я синові.

Незабаром у нашої онуки день народження. Ми з чоловіком купили їй подарунок, син сказав, що теж піде привітати свою дочку. Я думала, що син поговорить із невісткою і пояснить їй усе, але, мабуть, розмова пройшла безуспішно.

Після свята син прийшов до нас сумний і розповів мені, що Світлана закотила йому чергову істерику. Він боїться, що її стан погано позначиться на дитині, тому тепер не знає, як поводитися.

– Ще її ображає, що ви спілкуєтеся з Аліною, – додав він.

Я відповіла синові, що розумію його почуття, але догоджати невістці та вестися на її маніпуляції теж не збираюся.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!