Де каверза? Сніжана Єгорова «на колінах» звернулася до українців з вибаченнями

Раптом Сніжана Єгорова почала вибачатися за свою любов до pосійської федерації. Однак до недавнього часу вона була переконаною «пумуністкою».

Перед вiйною в Україні багатодітна мати неодноразово говорила промови на підтримку президента pф. Також вона називала його справжнім героєм сучасності. Варто зазначити, що дочці Єгорової було соромно за ці висловлювання, але навіть сварки з дочкою не змогли вплинути на переконання Сніжани.

І раптом на двадцятий день вiйни Єгорову раптово «осінило», вона зрозуміла, що була неправа. Телеведуча написала у своєму телеграмі, що до неї «почало доходити».

«Протягом багатьох років я сліпо вірила poсійській пpoпаганді. Мене дезінформували, причому робили це професійно. Тому я вважала, що громадяни poсії адекватний народ. Я була переконана, що помилок не буде, але раптово усвідомила, як жорстоко обманювалася настільки довгий час.

Я бачу, як poсійські солдати yбивaють мирний народ України і бруднять кpoв’ю наші міста, рівняючи із землею всі будинки та інфраструктуру. Це дуже просто. Всі люди схильні робити помилкові висновки, але тепер, на щастя, я все зрозуміла», – розповіла актриса.

Наразі жінка вибачається перед мешканцями України. Вона висловила надію на те, що незабаром на pосії закінчиться збpoя і в Україну повернеться мир.

«Дорогі українці, стоячи на колінах, прошу у вас вибачення. Вибачте за те, що підтримувала ці жахливі речі. Я не знала, що творила» — кається ведуча.

Цікаво, чи щирим є розкаювання актриси? Можливо, це лише хитрий маневр, щоб продовжити дозвіл на проживання в Туреччині. Раніше їй відмовили у цьому питанні.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!