Денис хотів забути кохану, та скоїв помилку, за яку розплачується все життя

Ще зі студентських років я був закоханий в одну єдину дівчину, її звати Соломія. Ми з нею познайомилися на курсах англійської мови, згодом я дізнався, що ме й вчимося в одному виші. Я закохався одразу, голову відбило, нікого крім неї не бачив.

Та на жаль, не буває в житті все так просто. Вона моїх почуттів не поділяла, тому я намагався ні на що не сподіватися, бачив все по очах. Але спілкуватися зі мною подобалося, от і стали дружбу дружити. Як це зараз називається, я потрапив у глибоку таку френдзону. Не скажу, що надто мучився, для Соломії я став дуже близькою людиною, вона залицяльників своїх відшивала іноді, щоб зі мною час провести, мені це дуже лестило. Хлопці приходили та йшли, а я залишався і серце її розбите лікував.

Та якось одного разу, ми випили й поцілувалися. І все, відносини почали псуватися. Поцілунок був взаємний, я б ніколи перший до неї не поліз, а вона просто, мабуть, пориву піддалася, а вранці пошкодувала. Але я ні! Так і зіпсував усе.

Дружити я з нею після цього не міг, мені більше хотілося, я хотів завжди поруч бути, за руку тримати, в губи цілувати. Соломію моє зізнання в такий жах привело, що вона зі мною тиждень не говорила.

А потім я вже сам накоїв глупства. Подружка в неї була, все за мною бігала. Ну я і вирішив, скажімо так, біль притупити, клин клином вибити. З подружкою ніч провели, за класикою жанру вона завагітніла. Вона раділа, я – вдавав, що радію, а сам подумки був у жаху. Побралися. Звісно, ​​з Соломією моя дружина спілкуватися перестала. Спочатку закохана не помічала нічого, а потім зрозуміла, що я до неї ще відчуваю щось, почала істерити. Спілкуватись нам забороняла, але я без Соломії не міг, заборони її ігнорував, брехати почав.

Після пологів стало гірше. Вона від мене уваги вимагає, а я не можу, я ніби об своє серце брудні ноги витираю. Гидко. І дитину шкода. І дружина страждає, без любові у шлюбі. І я сам, як неприкаяний, люблю одну, живу з іншою…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!