Дівчина думала що вагітна двійнятами, поки не зробила УЗД!

Дівчина думала що вагітна двійнятами, поки не зробила УЗД!

Дізнавшись про те, що скоро в їхній родині буде дитина, Олександра і її чоловік Антоній були просто на сьомому небі від щастя.

У пари вже був син, але вони завжди мріяли про велику родину, тому новина про швидке поповнення стала для них справжнім щастям.

Але після огляду лікар обрадував їх ще більше, повідомивши, що у них буде двійня. Ну що за батьки не мріють про близнят?

Однак незабаром Олександра потрапила на прийом до іншого фахівця, і той повідомив їй новину, до якої вона вже точно не була готова.

Дізнавшись результати УЗД, 23-річна дівчина була так приголомшена, що розплакалася прямо в кабінеті у лікаря. І її можна зрозуміти.

Інформація про те, що у Олександри будуть близнюки не підтвердилася. Виявилося, що дівчина чекає не двох, а відразу трьох малюків.

Однак і це виявилося неправдою. Подальші дослідження показали, що в животі у Олександри розвивається відразу чотири плода.

А тим часом живіт 23-річної дівчини не припиняв рости, і останнім ультразвукове дослідження відкрило неймовірну правду:  у Олександри буде відразу п’ять малюків !

Так в один день дівчина стала мамою одразу п’ятьох малюків – однієї дівчинки і чотирьох хлопчиків. Дітки з’явилися на світ в результаті кесаревого розтину.

Однак у тата малюків в той день все йшло не так гладко. Він якраз знаходився в іншому місті, і новина про пологи дружини застала його зненацька.

Чоловік вже думав, що не застане настільки важливий момент в житті його родини – народження його відразу п’ятьох діточок. Але на щастя він встиг.

«Я плакав всю дорогу, тому що був упевнений, що пропущу народження малюків», – говорить він.

Сьогодні Деніель, Майкл, Алекс, Мартін і Терезка ростуть міцними і здоровими дітками, і радують своїх батьків новими звершеннями.

Так, це не та кількість дітей, яке планували Антонін і Олександра. Однак вони ні на що б не проміняли своїх п’ятьох крихт, яких вважають справжнім благословенням!

Хіба вони не прекрасна сім’я?

Шанс зачати п’ятьох близнюків становить один на 47 мільйонів, і ймовірність того, що всі 5 виживуть під час вагітності та пологів ще нижча, тому я безумовно вважаю, що це справжнє диво!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!